Da li sam trudna?

ivaaaan

Hvala na odgovoru. Znači krvarenje je prouzrokovano od tablete koju sam prije 7 dana uzela. Samo nisam shvatila sve, menstruaciju bi trebala dobiti za 7 dana kao i ocekivano, ona mora doci?

mapopo33

Poštovani!

Prije 8 tjedana imala sam abortus. Menstruaciju sam dobila nakon 7 tjedana. Posljednji dan krvarenja imala sam spolni odnos sa zaštitom, ali je kondom skliznuo i ostao u meni. Suprug kaže da nije došlo do ejakulacije, ali ja sam svejedno veoma zabrinuta. Da li moram uzeti pilulu za dan poslije?
Unaprijed zahvaljujem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana ivan svakako da mora doći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana mapopo ne morate ništa uzeti.

anna 1989

Pozdrav,
Zanima me kakve su mogućnost za trudnoću. Zadnji put imala sam 21.10. te mi je redovni ciklus 28 danas. Spolni odnos imala sam 28.10. Još uvijek nisam dobila. Danas je 32 dan. Nikad mi do sada nije kasnila. Od simptoma imama jutarnje i večernje mučnine (bez povračanja do sada), promjena tjelesne temperature, pojačan iscjedan (mliječne boje), konstantni umor koji me slomi u popodnevnim satima, vrtoglavice. Jutros sam radila test koji se pokazao negativnim, ne znam dali je to rano za testiranje.
Molim Vas odgovor.
hvala
lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, prerano je za test. Prerano ste ga napravili. Test možete napraviti tek 25.11, tada će biti pouzdan.
Do tada se malo strpite.

martina12345

Poštovani,
S dečkom sam imala spolni odnos 18.11., no problem je što nije uspio ući u mene pa je odustao. Svršio je vani. Nismo koristili kondom. Ima li šanse da sam trudna? Menstruaciju trebam dobiti za 5-6 dana..
I da, imam česte gljivične infekcije maternice, i opet sam ju dobila u ponedjeljak. Ima li to kakve veze sa pokušajem seksa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana Martina,
Ne radi se nikako o trudnoći. Gljivična infekcija nema veze sa pokušajem spolnog odnosa.

ivaaaan

8 dana nakon uzimanja pilule za dan poslje, pocelo je krvarenje, prva dva dana malo jace (kao prava menstruacija), prvo je bilo malo tamnije ured smjedjkasto pa crveno skroz. To krvarenje traje već 4 dan, zadnja dva dana je bilo posve slabo krvarenje ured ne primijetno. Da li je menstruacija ili neki znak trudnoce ili je ipak tableta iako vec traje već 4 dana? Mentruaciju trebam dobiti za 5-6 dana, dali je mozda prouzrokovala tableta da menstruacija porani? vas misljenje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odraz je popijene pilule za postkoitalnu kontracepciju.
Menstruacija će nastupiti u očekivano vrijeme ili koji da kasnije.

anonimus76

Poštovani

Zanima me postoji li mogućnost trudnoće iako do "pravog" spolnog odnosa nije došlo ( da objasnim, došlo je samo da prislanjanja penisa na otvor, u vrijeme plodnih dana), menstruacija je došla na vrijeme, trajala je kraće no inače ( 4 dana) ali postoje simptomi poput vrtoglavica, mučnina i čestog mokrenja?

Zahvaljujem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani, ako je došlo samo do kako vi kažete prislanjanja spolovila, naravno da trudnoća nije moguća.

tinataft

Pozdrav,
Imam 20 godina.prije mi je menstruacija jako redovito dolazila jedan dan vise manje uglanom zadnji put sam je imala 21.10. a danas je vec 24.11 i ja je jos nisam dobila .Pojavila mi se neka smeda krv ali jako malo i to traje vec 2 dan , bojim se da nisam trudna jer nebi htijela. Nemam nikakve mucnine malo se osjecam umorno, boli me malo trbuh, i grudi su mi napete ali to je uvjek bilo tako prije menstruacije samo sto me ovaj put strasi ova smeda krv jer inace mi prvi dan menstruacija jako puno krvi curi a sad je jako malo...molim vas ako mi mozete reci o cemu se radi ginekolog mi je jako daleko trebala bi do njega autom a ja ne vozim a roditeljima nemogu reci...hitno HVALA!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, svakako savjetujem test na trudnoću da se isključi ista.
Ako se ne radi o trudnoći, menstruacija će nastupiti za koji dan.

tinataft

Jeli to moze biti Implantacijsko krvarenje ? zasto smede i tako rijetko?

shikykupe

Pozdrav!

Poštovani, molim Vas za odgovor i savjet. Zadnji spolni odnos sam imala 7.10. Tjedan dana poslije ja sam doobila menstruaciiju koja je bila urednog krvarenja. Inače meni nenstruacija dolazi nakon svakih 30 dana. Međutim sad je jedanaesti mjesec ja još nisam dobila., tj. kasni mi desetak dana. Uradila sam dva testa za trudnoću. Prvi sam uradila peti dan kašnjenja menstruacije i bio je negativan. Drugi sam uradila osmog dana kašnjenja menstruacije i bio je isto negativan. Međutim mene opet hvata panika, da li je moguće da sam trudna? imam pojačano bijelo pranje. Ima li kakve veze stres, možda upala jajnika ili nešto?? Da li se mogu pouzdati u ta dva testa? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana tinataft svakako da može biti navedeno.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, nikako se ne radi o trudnoći budite sigurni.
Uzroke možete tražiti u navedenim.

Lilly567

Poštovani,
Moja prijateljica je imala spolni odnos u neplodnim danima. Kad je dečko svršio puknuo mu je kondom i svršio je u nju. Ona se otuširala kad je došla doma. Sada mene zanima da li postoje ikakve šanse da je ona trudna? Molim vas čim prije odgovor.
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je ciklus redovit i ako se dosita radi o neplodnim danima onda nema šanse. Za sve ostale dvojbene situacije neka popije postkoitalnu kontracepciju.

Nazad
1 ... 23 24 25 26 27 28 ... 99
Naprijed