Da li sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, 123 šansa za trudnoćom postoji. Savjetujem postkoitalnu kontracepciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana whysoserios ne postoji šansa za trudnoćom.

lana333

Poštovani...prije dva mjeseca počela sam dobivati jaaaako obilne prozirne vodenaste iscjedke.Mislim da su se javljali otprilike za vrijeme ovulacije,ali i nekada prije i nekada poslije ovulacije i trajali bi dok ne dobijem menstruaciju.Zabrinula sam se dali bi možda ti iscjedci značili trudnoću?Jeli moguće da su zadnje dvije menstruacije bile lažne.Naime jedna mi je kasnila 11 dana a druga je došla u očekivano vrijeme.Trajale su oko 5 dana a inače traju 6-7. Jeli moguće da su bile lažne i jeli taj iscjedak znak trudnoće?

lana333

Samo da nadodam da ovaj mjesec uopće nema tog iscjedka...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne radi se o trudnoći. Iscjedak je rezultat hormonskih zbivanja u tijelu žene, nije isti svaki mjesec i njegov obim i izgled može potencirati infekcija u ginekološkom sustavu.

em1ca

Poštovane ... 15.12. mi je dječko dodirnuo svojim penisom početak moje vagine.. i osjetila sam malo predspermalne tečnosti..znači nije bilo svršavanja i penetracije...nevini smo oboje..eh nakon 2 h me prstenjačio i dirao to mjesto gdje je ostalo te tečnosti (al ja mislim da se osušila,sigurna sam 99%). Menstruaciju sam dobila oko 26-27 ne sjećam se tačno... i bilo je sve ok (trajala mi je 4 dana,k'o i uvijek..) i sve je ok bilo ... Eh 5.1 me dječko ponovno prstenjačio i rekao mi da je sluznica "zadebljala" ... nemam nikakvih simpoma .. nit bilo čega .. happy Sasvim sam okej ... Šta bi to "zadebljanje" moglo da znači ? happy) MOLIM VAS POMOZITE . HVALA UNAPRIJED happy

Loora

Postovani...Ovako bila sam vani sa dečkom i najdenom on mi je ponudio oralni seks samo da mu ga popušim ali posto je meni bio prvi puta tj.malo mi se gadilo samo sam mu polizala i to je to.dobila sam herpes i sad glavobolju i temperaturu 38.2 ali ozdravila sam tako da mislim da to nema nikakve veze s time..imam vec blagi iscjedak 7 dana obicno imam problema sa menstuacijom. Eh sad da li mogu zatrudnjeti?
Znaci dok sam si probala malo stisnuti trbuh osjetila sam u trbuhu kao bol i cim sam se stisnula imala sam proljev i tako 3 dana.
Zanima me samo da li se može zatrudnjeti oralnim seksom?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, emica, ne znam što vašem dečku znači da je sluznica zadebljana. Svakako se ne radi ni o potencijslnoj trudnoći. Oboje se morate više educirati.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana Loora naravno da ne može. Morate se educirati, te ove stranice i forum tome služe.

ivana777

Postovani;
zadnji odnos imala sam 25.11, a menstruaciju sam imala od 18-21.11, zatim mi se 9.12 pojavio smeđi iscjedak a 15.12 menstruacija koja je trajala 5 dana. Vec par dana imam gusti bijeli iscjedak (sirasti) a u pocetku je bio popracen svrbezom, imam osjecaj kao da trebam dobit menstruaciju( grudi me bole, probada me u trbuhu) ali i osjecaj mucnine,umora,nekakvog pritiska u trbuhu.. Moj ciklus je inace neredovit od 20 pa do 25 dana, pa ne mogu tocno izracunati plodne dane. Da li je moguce da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, niste trudna ne umišljajte si.

lucy1591

Poštovani!

Zadnju menstruaciju sam imala 3.12.,i nova još nije došla.Imala sam spolni odnos s dečkom 14.12.,uz upotrebu kontracepcijskog sredstva s tim da dečko nije svršio.
7.1. sam uradila Gravignost Mini test na trudnoću koji se pokazao negativan.Zanima me da li postoji ikakva vjerojatnost za trudnoću ili je uzrok kašnjenja mjesečnice prevelik stres( ovih dana sam sva u ispitima i sekiranciji oko njih).

Zahvaljujem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, lucy dakako da se ne radi o trudnoći. Ne brinite trudnoća nije uzrok.

bojana1854

Ljep pozdrav svima
treba mi pomoc... Imam 16 godina i u vezi sam, prije nekih 11 dana sam spavala prvi put sa momkom, imam neki osjecaj da sam trudna.. Uradila sam dva puta test za trudnocu i je pokazao da nisam trudna, a menstruaciju trebam tek krajem mjeseca da dobijem, ali imam neke simptome  kao naprimjer vrtoglavicu, bolovi u stomaku, stalno mi se jede i cak mislim da su mi grudi malo vece... Planiram kod ginekologa ali sam nestrpljiva.. Sta vi mislite dali sam trudna?
Hvala unapred happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne znam da li ste trudna. Test na trudnoću najranije možete napraviti u vrijeme očekivane menstruacije.
Ove testove koje ste sad radili nisu vjerodostojni.

bojana1854

A bili mogao ginekolog da vidi prije te ocekivane menstruacije??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne bi.

em1ca

Poštovanje , PONOVNO JA sad Znači ista priča (kopiram) 15.12. mi je dječko dodirnuo svojim penisom početak moje vagine.. i osjetila sam malo predspermalne tečnosti..znači nije bilo svršavanja i penetracije...nevini smo oboje..eh nakon 2 h me prstenjačio i dirao to mjesto gdje je ostalo te tečnosti (al ja mislim da se osušila,sigurna sam 99%). Menstruaciju sam dobila oko 26.-27. ne sjećam se tačno... i bilo je sve ok (trajala mi je 4 dana,k'o i uvijek..) i sve je ok bilo ... Eh 5.1 me dječko ponovno prstenjačio i rekao mi da je sluznica "zadebljala" ... nemam nikakvih simpoma .. A ovo "sluznica" , valjda misli na unutrašnjost vagine i kaže kao da je "glatko" a prije je bilo grubo/hrapavo. ( Izvinite ..nismo puno educirani sad )
Eh sada je 13.1 i dodirnula sam si slučjano grudi sa strane .. al uz jači pritisak me malo boljelo ... a ostalo je sve ok .. i da . dobila sam kao neke bubuljice na desnoj strani lica (ništa strašno) . Sad me interesuje , jesu li to neki simptomi trudnoće (napominjem,sad će mjesec dana od ""odnosa"", ako se to oupšte može nazvati odnosom) ili pak nema nikakvih šansi da budem trudna happy
HVALA VAM JOŠ JEDNOM , PUNO HVALA happy

dunjich

Pozdrav! Imala bi jedno pitanje: naime imam neredovitu mjesecnicu, posljednju sam imala 07.11.2012g no 01.01.2013g decku je puknuo kondom, ali nismo se previse obazirali jer nije ejakulirao i zbog izostanka mjesecnice... ali dva tjedna poslje 12.01.2013g pocele su me bolit grudi i osjecaj probadanja u stomaku... sad me zanima kolika je sansa i jel uopce postoji mogucnost da sam trudna? planiram uzet test sutra, ali me zanima jel moguce, posto nisam imala mjesecnicu 59 dana... Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Emica, nema šanse za trudnoćom.

Nazad
1 ... 32 33 34 35 36 37 ... 99
Naprijed