Mogucnost trudnoce

playfair

Poštovanje,

molio bih Vas za odgovor (ujedno i edukaciju) za sljedeći problem. Djevojka i ja, oboje u donjem rublju (gaćama), prakticirali smo petting, prilikom kojega mislim da sam ejakulirao. Nakon toga nastavili smo se kratko (10-15 sekundi) dodirivati spolovilima preko toga istoga rublja, a onda smo stali. Budući da je moje donje rublje tada bilo vlažno i ljepljivo od ejakulata (ali nije ništa kapnulo niti izašlo izvan njega), zanima me postoji li ikakva mogućnost da su prilikom toga dodirivanja spermiji mogli proći do njezine rodnice i time uzrokovati trudnoću. Ima li jačina toga međusobnoga pritiskanja spolovila utjecaja na to? Djevojka je bila u plodnim danima.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Ne znam sta

Znaci dokotore nije moguce biti trudan preko samo mog donjeg rublja iako su bili plodni dani?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Playfair prema opisanom neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam sta, odgovorio sam vam.

Ne znam sta

Doktore da bih se rijesila svih kasnije moogucih strahova i konfuzija da Vas sad pitam za strucan i konkretan odgovor i da budem dobro. Da li je ikako drugacije moguce zatrudniti (prirodno) ako nije doslo do spolnog odnosa ili ako nije unijeta sperma prstom direktno u vaginu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim vas nemojte više. LP.

Kikica12345

Postovani, zadnji spolni odnos je bio u 9 mj bez kontracepcije bili su neplodni dani i dobila sam nakon toga menstruacije u 9,10 i 11 mj i ova sad u 12 mj mi kasni 5 dana je li moze bit da je to bilo nekakvo krvarenje da sam trudna ili se brinem bezveze?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći dakako.

Kikica12345

Postovani doktore, kasni mi menstruacija 7 dana do sad je svaka na vrijeme bila, nadut mi je stomak i osjetljive grudi, mozete li mi reci sto moze biti ne mogu naci prijasnje teme o tome, hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cista, upala, pcos, stres, anovulacija,problemi sa štitnjačom i sl.