Mogucnost trudnoce?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom, test je negativan.

Nikiii74748596

Postovani,
Zanima me da li caj od brusnice utjece na yaz ? Svaki dan ga pijem oko litre do dvije zbog e coli u urinu. Hvala

velika

Poštovani,
menstruaciju sam imala 01.09 do 07.09. Inace su jako obilne ,bolne i nakon zavrsetka još 3-4 dana traje smedi iscjedak. 17.09. Je bio nezasticen odnos . 28.09.je krenulo krvarenje slabijeg intenziteta koje nije bilo praceno uobicajenim bolovima i trajalo je 3 dana. 4.dan je prestalo i nije bilo ni kapi smedeg iscjedka. Od onda grudi su nabrekle i postale osjetljive a u donjem dijelu trbuha osjecam kao da ce nastupit nova menstruacija Napravila sam danas test za trudnocu ali je negativan. Ako je test negativan u ovom razdoblju,dal se može sa sigurnoscu iskljuciti trudnocu? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako je test negativan, sa sigurnošću možete isključiti trudnoću.

danijela1987

Postovani. Imam cikluse od 23-24 dana. Tek smo poceli raditi na bebici i imali smo nezasticene odnose 8 i 10 dan ciklusa. Cak je i lh trakica pokazala nadolazecu ovulaciju medutim do trudnoce nije doslo. 24.dan sam dobila menstruaciju (danas). Sad me zanima kad nastupa ovulacija ako su ciklusi 23 ili 24 dana posto ocito nije kad sam ja mislila da je? Postoji li mogucnost da je za vrijeme menstruacije?

mivan0525

Poštovani. 25.8. imala sam nezaštićen odnos bez ejakulacije (iako ja nisam 100% sigurna, dečko me uvjerava da je tako), a inače mi se tek posljednjih nekoliko mjeseci mjesečnica krenula pojavljivati svaki mjesec, inače je bila neredovna. Dobila sam mjesečnicu u rujnu nešto ranije nego inače, 4.9. trajala je normalno 4-5 dana i bila normalne količine.
Sada ju iščekujem svakog dana, ali nikako da dođe.
Zadnjih nekoliko dana sam strašno naduta, i blago su mi pričali skočni zglobovi nekad uvečer, ali nikakve druge promjene ne primjećujem.
Imam li razloga brinuti da je ona mjesečnica bila lažna i raditi test za trudnoću ili pripisati kašnjenje stresnim situacijama kojima sam bila izložena.
I da nadodam, nakon toga nisam imala odnose.
Unaprijed vam hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, Danijela, menstruacija uvijek nastupa 12 do 14 dana nakon ovulacije, tako da, obzirom na trajanje ciklusa kod vas ovulacija nastupa oko 10. do 12. dana od prvog dana krvarenja.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za mivan, ako je u 9. mjesecu bila normalna menstruacija nema razloga za brigu. Ukoliko niste u to sigurni (ako je bila oskudnija nego obično) preporučam test na trudnoću.

mivan0525

Da, bila je normalnog trajanja (4-5 dana) i količinski (potrošila sam paket i pol uložaka). Nadam se da će nova mjesečnica uskoro doći.

Ivo Balenović, dr. med.

Onda nema razloga za brigu.

malenaa3456

Postovani, radila sam test prvo 16 dana nakon odnosa i bio je negativan, zatim sam ga opet uradila 24 dana nakon odnosa i takodje je bio negativan. Da li smatrate da toliko vremena dovoljno da test pokaze tacne rezultate, s tim da ga nisam radila jutarnjim urinom

malenaa3456

Mogu li biti sigurnaa u testove koje sam uradila 17. i 21. dan nakon odnosa iako nisu radjeni sa jutarnjim urinom?

Lunad321

Postovani prije 4 tjedna imala sam nezasticeni spolni odnos s deckom, kako on kaze nije ejakulirao u mene ali ja nisam 100% sigurna, nemam nikakve simptome trudnoce,danas mi je 4 dan menstruacije,kasnila mi je jedan dan,prvi dan menstruacije bila je normalna ko i uvijek uz bolove, drugi dan i treci bila je oskudna skoro pa ni da krvarenja nije bilo,citala sam o laznoj menstruaciji i zato me strah da nije to,danas 4.dana menstruacije krvarenja je malo i tamne je boje a jucer(3.dana) bilo je vise roze boje,o cemu se radi?i da li mogu izbaciti mogucnost trudnoce?

Lunad321

Poštovani,prije 5 tjedana(16.9)imala sam nezaštićeni odnos sa dečkom,ejakulirao je po mojoj nozi no ja nisam sto posto sigurna da nije što prije izašlo u meni ili da nije što skliznulo u rodnicu,menstruacija mi je kasnila jedan dan,došla je 7.10,i inače mi zna kasniti 1-2 dana nikad duže,prvi dan menstruacija je bila normalna ko i uvijek,obilna sa bolovima,drugi,treći,četvrti i peti dan bila je oskudnija i sa bolovima što mi se inače nije događalo,i ja mislim da je danas završila jer nema više krvarenja,nikad do sad mi nije trajala 7 dana uvijek završi petog dana. U ovih pet tjedana češće moram ići piškiti,osjećam povremene bolove oko jajnika i lijevog i desnog a ponekad i oko pupka,imam osjećaj ko da mi je trbuh veći ali nakon što se popiškim ili kad se ujutro probudim je normalan a možda si ja to jednostavno umišljam,čitala sam da menstruacija može biti oskudnija i zbog stresa a ja sam pod velikim stresom ovih par tjedana jer imam samo 15 godina i nikako ne smijem ostati trudna,čitala sam i o lažnoj menstruaciji da nije možda to?,a zanima me da mi je možda to i od prvog spolnog odnosa jer mi je ova menstruacija prva nakon gubitka nevinosti,molim Vas pomoć. Da li se radi o trudnoći ili imam problema s jajnicima?i da uradila sam kućni test sa pastom za zube jučer i danas i nije se pojavila nikakva plava boja a u mogućnosti za kupnju pravog testa baš i nisam.

Lunad321

Poštovani, prije 4 tjedna imala sam nezaštićeni spolni odnos s dečkom, kako on kaže nije ejakulirao u mene ali ja nisam 100% sigurna, nemam nikakve simptome trudnoće,danas mi je 4 dan menstruacije,kasnila mi je jedan dan,prvi dan menstruacije bila je normalna ko i uvijek uz bolove, drugi dan i treći bila je oskudna skoro pa ni da krvarenja nije bilo,čitala sam o lažnoj menstruaciji i zato me strah da nije to,danas 5.dana menstruacije krvarenja je malo i tamne je boje a prethodnih dana bilo je vise roze boje,o čemu se radi?i da li mogu izbaciti mogućnost trudnoće?

doris200

Pozdrav,

Danas 8.10.2017. mi je sedmi dan ciklusa te nakon analnog seksam, moguće je da se malo sperme slijelo u vaginu (jako mala količina)

Da li je moguća trudnoća pošto su ne plodni dani? Hvala!

Veky91

Pozdrav. Prosli tjedan dva testa pozitivna, odem u ginekologa kaze nista ne vidim, vjerojatno nisi trudna. Pošalje me da radim betu.
Urađene 3 bete ovaj tjedan svaki drugi dan. Prva bila 494.8, druga bila 739. 7 i jucer zadnja 943. 3.
Poslala sam mu zadnji nalaz , kaže nije dobro, da je očekivao da će biti veća. U ponedjeljak da dođem da će vidjeti, ali da moram biti spremna, možda bude i kiretaža..
Da li postoji nada ikakva? ☹️☹️

sweetprincess

Imala sam spolni odnos s deckom 4 dan menstruacije te tijekom noci mi nista nije krivarilo a 5 dan menstruacije sam imala sve normalno (inace ciklus mi traje 5 dana) te smo dva dana nakon menstruacije(8.10) ponovo imali spolni odnos,taj dan su mi poceli plodni dani. Oba odnosa su bila s kondomom i decko je svrsio u kondom izvan mene te je malo sklizo kondom pri vadenju. Dali imam razlog za brigu od nezeljene trudnoce,uzasno sam zabrinuta i hvala unaprijed.

Dariaaa1231

Dobar dan. Da vam opisem svoju situaciju. Rodila sam prije 2 mjeseca..menstruaciju sam imala 7.9. i trajala je 11 dana. Dva dana nakon nje ja i muz smo imali spolni odnos bez zastite. On nije svrsio, nije bio ni blizu i tada smo prestali jer mi je malo smetalo. Sada meni menstruacija kasni 2 dana. Radila sam 3 testa, jedan je pokazao minus a dva su pokala crticu i jedva jedva vidljivi plus preko nje,. Vidi se ako se bas bas zagledas. Pri dnu trbuha me ima tjedan dana boli kao da cu menstruaciju dobiti.. a nje jos nema.. sta mislite, dal se radi o trudnoci ili? Pomozite, treba mi vase misljenje.

Rozroz00

Postovani,poslednju mnstruaciju sam imala 10.09.inace mi je redovita i nikad ne kasni.od te menstruacije imala sam dva spolna odnosa koji su bili zasticeni,jos kasnije provjerimo je li pukao kondom sto nije bio slucaj.u zadnja 3 tjedna imam vecih probavnih tegoba,precestu stolicu i grceve,moj doktor mi jos nije prepisao adekvatnu terapiju.s obzirom da sam iskljucila mogucnost trudnoce,moze li kasnjenje menstruacije bit opravdano probavnim tegobama?i ako me grudi bole prije menstruacije a sada je ta bol znatno manja je li to ima veze s dolaskom menstruacije?hvala vam