Razlozi kašnjenja menstruacije.

MijaMI

Postovani, menstruacija mi kasni 5 dana. Napravila sam dva testa i oba su negativna, ali imala sam nedavno uklanjanje ciste na predjelu trtice koristim anthbiotik klavobel, i pod izrazitim sam stresom. Imam pojacan gusti bijeli iscjedak bez mirisa i bez svrbeza. Da li je jos uvijek ukljucena mogucost trudnce ili je neki drugi razlog?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako vam kasni menstruacija i test je negativan, ne radi se o trudnoći.

micaubica

Postovani,imam ponekad bolne menstruacije i uvek kada popijem Brufen menstruacija se prekine,zasto?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zato je ibuprofen tako djeluje. Smanjuje obim i bolnost menstruacija.
Blokira sintezi prostaglandina itd. Ne znam zašto se time zamarate.

linda_

Poštovani,

Posljednja mjesečnica mi je bila 31.8., danas je 16.10. i još je nisam dobila, mada vec dva tjedna osjecam bolove u donjem dijelu. U međuvremenu sam imala nezašticeni spolni odnos ali bez ejakulacije (posljednji spolni odnos bio je 4.10.). U zadnjih 10 dana sam napravila dva testa za trudnocu i oba su bila negativna. Prošla mjesečnica mi je kasnila 10 dana. Zanima me da li je moguce da sam trudna il je nšto drugo u pitanju s obzirom da sam ove godine u 3. mjesecu prestala piti pilule.
Unaprijed hvala.

tasija

Postovani,
Kasni mi vec 5dana. Radila sam test za trudnocu i bio je negativan. Sta moze biti razlog kasnjenja? U utorak mi je pocelo tamno i odmah prestalo.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Linda niste trudna ako vam je test negativan.
O uzrocima kašnjenja pročitajte u prijašnjim postovima.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tasija, cista, stres, upala, pcos itd.

ivonao3

Poštovani, imam 20 godina i neredovite cikluse (32-47 dana). Zaštićeni spolni odnos imala sam 8. dan ciklusa, danas je 44. i menstruacija mi još nije došla. Jajnici su me počeli boljeti oko 30. dana, nikakve uobičajene simptome pmsa nisam dobila, iscjedak je bio uobičajen sve do neki dan kada ga je bilo vrlo malo ali je bio onako rastezljiv, kao u ovulaciji. Prethodni mjesec je bio stresa, promjena rasporeda i životnih navika te slabijeg spavanja, ali me još uvijek brine trudnoća?

ana2000

Poštovani,
imala sam spolni odnos s dečkom pritom kojeg nam je pukao kondom, a meni su bila dva dana prije ovulacije. Popila sam 3 pilule novynette odmah nakon toga te još dvije nakon 12 sati. Zadnja mjesečnica mi je bila 22.8., a imala sam krvarenje šest dana nakon puknuća kondoma koje je trajalo četiri dana, no bilo je oskudnije od menstruacije. Trebala sam dobiti mjesečnicu 21.9. no ona je izostala. Vadila sam krv za beta hcg 24.9. koji je pokazao <0.125, te sam obavila test za trudnoću prije dva dana koji je isto pokazao da nisam trudna. No, menstruacija još uvijek nije došla. Da li trebam obaviti još jedan test?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivona ciklus vam je neredovit, te se ne možete pouzdati u metodu plodnih dana.
Savjetujem test na trudnoću.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ana ne treba vam test. Ne radi se o trudnoći. Pričekajte menstruaciju. Kasni zbog uzimanja pilula.

Mica123

Postovani molim za pomoc...Spavala sam sa bivim deckom proslog meseca i dobila sam poslednji put 8. novembra i mensturacija mi je trajala 5 dana sto je normalno ali mi je prvi dan jako slabo curilo i isla je neka rozicasta tecnost iako je narednih dana menstruacija tekla kao i obicno. Ovog meseca mi kasni vec 6 dana i sad se brinem da to od proslog meseca mozda nije bilo implantacijsko krvarenje? Pri tome su mi grudi otekle, konstantno sam umorna i imam sve simptome pms-a....koje je vase misljene?

Mica123

Postovani, imala sam polni odnos proslog meseca jednom sa zastitom drugi put bez zastite ali je jako kratko trajalo i decko je siguran da nije ejakulirao u rodnicu. Dobila sam poslednji put 8. novembra i mensturacija mi je trajala 5 dana sto je normalno ali mi je prvi dan jako slabo curilo i isla je neka rozicasta tecnost. Ovog meseca mi kasni vec 6 dana i sad se brinem da to od proslog meseca mozda nije bilo implantacijsko krvarenje? Uz to imam sve simptome pms-a, grudi su mi natekle i osetljive, akne su mi je pojavile, pojacana zelja za hranom i promene raspolozenja...Da li postoji mogucnost da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako vam kasni menstruacija napravite test. Prema opisanom mislim da se ne bi trebalo raditi o trudnoći.

prija

bok, imala sam spolni odnos s momkom, ciklus mi traje 24 dana... inace mi ne kasni menstruacija.. al zadnja je mislim 8 dana dobila sam 31.10.. danas 3.12 jos nisam dobila.. nemam naznake da cu dobiti.. al tokom rucka sam imala mucnine i osjecala sam se nikakva, i bila sam zivcana.. nezz sto da radim.. znaci kasni mi 10 dana..pomozite

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test na trudnoću. Za početak.

name

Poštovani!
Imam dosta neredovite cikluse (od 6.mjeseca ove godine išli su ovako : 35,31,28,30,29 dana). Zadnju sam menstruaciju imala 1.11. i trajala je do 7.11. nakon toga sam 13.11 i 23.11.imala spolne odnose sa prekinutim snošajem. Prošli vikend (29.i 30.11) imala sam sve simtopme PMS-a (razdražljivost,želja za hranom,bolne grudi), a onda ovaj utorak i srijedu neki bijeli iscjedak. trenutno imam bol u grudima ali samo sa vanjske strane prema pazuhu. Zanima me postoji li mogućnost trudnoće pošto još nisam dobila menstruaciju?
Hvala Vam na odgovoru i pozdrav!

mala_b

postovani,
menstruacija mi kasni 6 dana, inace je redovito svaki 28. dan. spolni odnos sam imala neposredno nakon plodnih dana bez zastite, ali momak nije ejakulirao u mene. uvjek, osim za vrijeme plodnih dana, ne koristimo zastitu, ali nikad nista nije bilo. prije kojih 3 tjedna pocela sam redovito odlaziti u teretanu, pa me zanima jeli mozda to razlog kasnjenja menstruacije. od kako sam trebala dobiti menstruaciju nemogu radit trbusnjake jer me boli donji duo trbuha. sto se tice stresa, imam par kolokvija ovih dana, ali me to ne brine toliko. inace me prije menstruacije bole grudi, sto sada nije slucaj. iscjedak je prozirno-bjelkast,nije gust, no cini mi se da ima cudan miris. molim vas da mi kazete koji bi mogao biti razlog kasnjenja.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Name ne radi se vjerovatno o trudnoći no napravite test za svaki slučaj.

Nazad
1 ... 23 24 25 26 27 28 ... 39
Naprijed