Razlozi kašnjenja menstruacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mala napravite test na trudnoću. O ostalim uzrocima kašnjenja pročitajte u prijašnjim postevima, da se ne ponavljam.

dita0108

Postovani,
zadnja mjesecnica mi je bila 1.11.2014-6.11.2014.kasni mi već par dana.a imala sam rizične odnose s ejakulacijom u plodnim danima posto planitramo dijete.nisam još napravila test jer imam sve simptome nadolazeće,tj.bolove u stomaku i pristice jedino me grudi ne bole a one inaće me znaju bolit tjedan dana prije mjesećnice i takodjer imam gusti bjeli iscjedak bez mirisa.zanima me da li se možda radi o nekakvoj upali pa mi mjesećnica kasni ili postoji mogućnost za trudnoću s obzirom da nemam tipićnih simptoma trudnoće.i također temperatura mi je normalna a rekli su mi da u trudnoći mora bit povišena.unaprijed hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test. Nadajmo se da je trudnoća uzrok kašnjenja. Dosta žena nema neke rane nespecifične smetnje u trudnoći i imaju svaki čas da će nastupiti menstruacija no ona ipak ne dođe.

NikolinaJZSR

Postovani.
Dobila sam 8.11.2014., zatim 3.12.2014, pa 26(na 27i, oko 1h ujutru).12.2014.
Rizicni odnos se desio 29.12.2014., ja sam krvarila i dalje.
Ocekivala sam ciklus 20.1.2015. uradila sam test, na prvu mokracu, i bio je negativan.
Kolike su sanse da sam trudna?
Sta da radim dalje?
Veliki pozdrav. odg sto pree sad((

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći dakako.

Doki241

Poštovani doktore zadnji odnos sam imala 24.12.2014. Prezervativ i prekinuti snošaj uz to,dobila sam menstruaciju
16.1.2015. I trajala je 6 dana normalno kao i inace , poslije toga nisam imala odnos,ali sam bila bolesna tri dana visoka temp Itd...jučer sam po kalendaru trebala dobit,al jos uvijek nista,jel moguce da sam trudna ni jedan simptom nemam ni nista slično,a simptome menstruacije imam.

Odnose nisam imala od 24.12.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste imali rizičnih odnosa nakon 16.1. a kasni vam menstruacija napravite test.

Doki241

Nakon 16.1.nisam uopce imala odnose nikako

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pa onda se ne radi o mogućnosti trudnoće.

Loripe

Poštovani, imala sam spolni odnos i u strahu sam od neželjene trudnoće. Spolni odnos sam imala sa zastitom i sve je bilo redu. No, ja sam imala poremecaj sa ishranom i izazivala sam povracanje, no ubrzo su roditelji mi to spriječili. Nedavno sam osjetila jaku bol u podrucju vagine i gotovo se nisam mogla ustati iz kreveta. Menstruacija mi kasni 10-tak dana, ne znam dali postoji mogucnost trudnoce?!

Niniii

Postovani .. Zadnju mens. sam imala 27.2.2015 , polni odnos sa deckom sam imala 13.3.2015 uz koriscenje kondoma. Mens. mi jos uvek kasni , Kada sam trebala da dobijem mens. imala sam prehladu i temperaturu i uzela sam 2 tablete sinacilin-a . Da li je moguce kasnjenje zbog te prehlade i pomalo sam pod stresom zbog kasnjenja?. Poslednja 2 dana osecam bol u ledjima i jajnicima ... pre toga menstruacije su mi bile 25.12.2014 zatim 29.1.2015 i 27.2.2015 ... da li postoji mogucnost trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Loripe ako ste imali zaštićeni odnos onda niste trudna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nini ne radi se o trudnoći ako je odnos bio sa zaštitom. Upala i stres mogu odgoditi nastup menstruacije.

samoanita

Poštovani,
zadnju menstruaciju sam imala 8.3, a prije toga 7.2., s tim da je došla 15ak dana ranije nego što je trebala. Ovaj mjesec još uvijek nisam imala menstruaciju. Spolni odnos sam imala 28. 2. Koristili smo kondom kao zaštitu. Iako sam dobila menstruaciju sedam dana nakon toga, brine me kašnjenje ovaj mjesec, jer sam čitala da može doći do implantacijskog krvarenja. Inače, imala sam virozu 2x u zadnjih mjesec dana, i pod stresom sam. Da li postoji mogućnost da sam trudna ili se radi o nečemu drugome? Unaprijed Vam hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna. O uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima.

Doki241

Poštovani doktore,ispričavam se na smetnji. Spolni odnos nisam imala puna 4 mj.,ali ovaj mjesec u neplodnim danima danima dečko me zadovoljio prstima,bili smo daleko od spolnog odnosa i on je bio odjeven. Menstruaciju sam trebala danas dobit i nista,imam simptome menstruacije,al me i dalje strah . Što da radim ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pričekajte da nastupi menstruacija kroz par dana.

ivan1111

Poštovani,imam jedno pitanje u vezi kašnjenja menstruacije. Ovako,imao sam spolni odnos sa djevojkom(s zaštitom) i nisam svršio u nju, al nakon nekih sat vremana opet smo imali odnos i prvih možda pola minute je to bilo bez zaštite i onda smo je stavili. A njoj inače uvijek kasni 6-7 dana,to joj je već normalno,al sad kasni 10 dana stim da ona pije odnedavno neke tablete protiv alergije koju ima na očima,sad mene zanima jel moguće da je trudna ili da kasni zbog tih tableta,jer sam čitao da je moguće da zbog nekih tableta kasni,, hvala..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dječače neka napravi test. Ni trudnoću kao uzrok kašnjenja u vašoj situaciji se ne može odbaciti.

vinky

Postovani, moja posljednja menstruacija bila je 08.03. Jos uvijek nisam dobila, prije dva dana napravila sam test i bio je negativan. Posljednji mjesec sam stalno putovala i imam ispite pa sam pod stresom.. Da li postoji mogucnost da sam trudna, i da li treba jos jednom da napravim test? Hvala unaprijed.

Nazad
1 ... 24 25 26 27 28 29 ... 39
Naprijed