Trudna ili ipak ne ?

idalea

Ovulacije je bila 14 dan ciklusa.27 navečer pukno je kondom odmah ujutro sam popila ellaone,da li postoji mogućnost trudnoće.

idalea

krivo sam napisala ovulacija je bila 14.u ponedeljak a odnos u četvrtak navečer...tri dana nakon a ellaone popijena odmah drugo jutro

Dejan Šakoronja, dr. med.

PMS 11 dana ranije krvarenje najvjerovatnije nije menstruaclno. Savjetujem pregled kad isto završi.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa je svakako malo. No shvatite da ništa nije stopostotna zaštita.

pms

Znaci ne moze biti menstrualno. Sutra joj je peti dan sve tece kao menstruacija danas nikakvih simptoma, osjeća se sasvim normalno kao kad ima normalnu menstruaciju. Strah je polako prolazi. Kakvo je krvarenje onda, sumnjate li na trudnoću?

idalea

odnos je bio tri dana nakon ovulacije...da li ellaone sprečava ugnježđenje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

PMS, ne sumnjam u trudnoću. Vjerovatno se radi o disfunkcijskom neurednom krvarenju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Idale, da.

pms

hvala još jednom na odg. znači sumnjate da nije trudnoća, ni u jednom slučaju ni ako je neuredno krvarenje ni ako je prava menstruacija?

idalea

jer čitala sam vaše prijašnje odgovore pa ste rekli da ona samo sprečava ovulaciju.Ali ako je ovulacija bila u ponedeljak a odnos u četvrtak naveče male su šanse za trudnoću.

idalea

taj odnos je bio u četvrtak kasno navečer..ne znam jel to spada još u neplodne dane

Dejan Šakoronja, dr. med.

Idalea odgovorio sam vam.

Danielijonny

Bok imam jedno pitanje.. 24.5 imala sam spontani nisam dobila menstruaciju jos rekao je ginekolig poslije 13-tog. Pa me zanima do kad je normalno da ju dobijem i dali je moguce zatrudnijet ako nisam dobila menstruaciju. Hvala

pms

Izvinite sto trazim jasne odgovore na teska pitanja. Imala je to krvarenje koje je trajalo 6 dana, bilo menstruacija ili neuredno krvarenje vi smatrate da trudnoća nije u pitanju? Osjeća se dobro, samo taj prvi i malo drugi dan je imala nekih simptoma navedenih za trudnoću prije svega mislim na obilnije pojavljivanje smedjeg, nekih simptoma nije ni postojalo, dalje je sve teklo kao menstruacija ona tvrdi. Samo me zanima mogućnost trudnoće u oba slucaja kod krvarenja? Hvala mnogo

Dejan Šakoronja, dr. med.

Danieljonny dobit ćete menstruaciju nakon mjesec dana od spontanog. Naravno da ćete opet biti trudna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pms nemam namjeru više polemizirati s vama. Poz.

pms

uredu je, završili smo, izvinjavam se na... prevelikim zahtjevima, naglim i deskriptivnim pitanjima. pozdrav i hvala na pojedinim objašnjenjima

Danielijonny

Oprostite krivo sam se izrazila dali postoji mogucnost da sam sad trudna

idalea

poštovani znam da sam dosadna ali taj dan kad sam imala odnos nisam imala onu rastezljivu sluz kao u ponedeljak nego gusti kremasti kao i svaki put nakon ovulacije..da li to znači da su bili neplodni dani?hvala i oprostite što dosađujem

marina19835

Pozdrav. Imam 32 godine. oduvijek mi kasni mjesečnica. Jedno vrijeme sam pila stedirmil i dabrostone. Dok sam to koristila mjesečnica mi je bila rdovita svaki mjesec. Imam jedno djete. Očekivala sam da će mi se ciklus nakon poroda normalizirati..... naravno da nije.
Prije nekoliko tjedana imali smo odnos. Mjsečnica je kasnila nekih mjesec dana. Kada se pojavila prvih nekoliko dana je vila vrko oskudna skoro i neprimjetna, nakon 3 dana je krenila normalna mjesečnica ali ne onako obilna i bolna kako inače. Simptomi pms a su prisutni. O čemu bi se moglo raditi? svakako se planiram naručiti napregled kada mi mjesećnica završi. hvala