Trudna ili ipak ne ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Danielijonny moguća je trudnoća i u ovom ciklusu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Idalea, sve sam vam odgovorio. LP.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marina, prema opisanom mogu bi se raditi o anovulacijskom ciklusu. Dakle nemate ovulaciju, dakle zato ciklus kasni i menstruacija nije bolna.
Ako planirate trudnoću uzimat ćete gestagene u drugom dijelu ciklusa.

Danielijonny

Uredu hvala vam puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Danielijonny

Ja se ispricavam na smetnji ali me zanima koliko je normalno da mi kasni menstruacija jer je meni ginekolog rekao da mi nesmije uopce kasnit jer to nije dobro i da se nesto dogada ako kasni.. Ja njemu nevjerujem bas jer mi je on rekao da ju trebam dobit par dana nakon 13-tog a vi mjesec dana od spontanog sto je i ligicno pa vas molim da mi pojasnite i ispricavam se na smetnji jos jeedon. Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Otiđite na pregled kod toga koji vam je tako rekao.

idalea

poštovani pisala sam vam prije nekih tjedan i pol.zadnja mjesečnica 2 lipnja a 18 odnos,drugi dan sam popila ellaone.danas sam radila test bio je negativan,da li sam ga rano napravila.danas trebam dobit.

Dejan Šakoronja, dr. med.

2 tjedna nakon odnosa ako je negativan, ne radi se o trudnoći.

idalea

eto mene opt.vratilia sam se od doktorice.test je ponovila bio je negativan.na ultrazvuku endometrij 10 mm sekrecijski.i rekla mi je da još neću dobit mjesečnicu ali da koliko ona vidi po uvz da nije ni trudnoća jer kako je rekla da endometrij nije zadebljan i nešto u njemu po čemu ona ne vidi mogućnost trudnoće.što vi mislite

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam. Sluznica je pretanka pa indirektno zaključuje da se ne radi o trudnoći.

Grom123

Poštovani,
25. svibnja imala sam zadnju menstruaciju. Danas je 01. srpanj, i još uvijek mi nije stigla. Jučer sam bila kod ginekologice i rekla mi je da nema trudnoće. S obzirom da mi kasni, je li moguće da sam ipak trudna i da se to vaginalnim ultrazvukom još ne vidi?
Pozdrav.

Ana33.3

Postovani,
Imala sam prvi odnos sa deckom i nismo koristili nikakvu kontracepciju.
Prethodnu menstruaciju sam imala 1.6 i inace imam uredne menstruacije koje traju po 4-5 dana. Odnos smo imali 29.6 i nakon toga sam imala blago krvarenje. Vec sam imala sve simptome pmsa, osjetljive grudi, grceve u jajnicima, bubuljice. Narednog jutra sam osjetila bol u stomaku kao kad imam mjesecnicu i dobila sam, samo je slabije nego inace. Da li je u mom slucaju moguca trudnoca? hvala unaprijed

idalea

Poštovani ja sam ipak u utorak ujutro dobila.sa bolovima jakim kao i obično. Bilo je i onih sitnih parcica.da li postoji mogućnost da je lažna ili se ja previše seciram.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Grom, ako vam je rekla da se ne radi o trudnoći ne trebate moju potvrdu da je to tako.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ana, ne radi se o trudnoći, imate menstruaciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Idalea, ne radi se o trudnoći.

idalea

Poštovani prva tri dana mjesecnica je bila normalna zadnja dva dana malo jučer navečer sam radila test negativan je to je znaci već 15 dana od odnosa

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

idalea

Poštovani točno 28 dana nakon mjesecnice poslje ellaone dobila sam mjesečnicu bolnu.trajala je tri dana.dosta obilna sa dosta malih i jednim jako velikim ugrskom.sad čitam da se to javlja kod hematoma u trudnoci. Da li pretjerujem..