Trudna ili ipak ne ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tixy ne radi se o mogućnosti trudnoće.

tit25

Poštovani,
nezaštićene spolne odnose imala sam 27.07. i 08.08. 12.08. sam dobila menstruaciju koja nije bila obilna, bila je smećkasta i trajala je 6 dana s time da su zadnja tri dana bila praktički smeđi iscjedak. Od prvog dana menstruacije pa do danas trbuh i leđa me nisu prestali boljeti, grudi me bole malo manje, ali i dalje bole, konstantno sam umorna i imam povremene mučnine. Je li moguće da sam ostala trudna unatoč menstruaciji ili se radi o nekakvom hormonalnom poremećaju?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

S obzirom da menstruacija odstupa izgledom od normalne napravite test. Ako se ne radi o trudnoći moguće je da smetnje imate od upale, ciste, endometrioze, pcosa i sl.