Trudnoca?

tina321

Pozdrav!
imala sam zadnju menstruaciju 27.09 i trajala je do jučer -5 dana. Imala sam dan nakon zavrsene menstruacije spolni odnos. Zanima me ako je moguća sansa za trudnocu ukoliko ejakulacija nije bila u meni i koristen je kondom koji je prvo stavljen na krivo stranu i potom pravilno stavljem ali ejakulacija je bila izvan mene?

Hvala vam.

zmaya07

Pozz
menstruacija traje 5 dana, a ciklus 35-40 dana. Zanima me sansa za trudnocom ukoliko je bilo nezadticenog odnosa 7.dan ciklusa (2 dana nakon menstruacije). Policisticki jajnici

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zmaya ne bi trebalo doći do trudnoće. Ne trebate brinuti.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tina ako ej odnos s kondomom, neće doći do trudnoće a uz to su vjerovatno i neplodni dani.

tina321

Da odnos je bio zasticen samo sto je na pocetku stavio na krivu stranu potom na pravu te ejakulacije nije bilo u meni.

Hvala vam.

dina2909

poštovani,
evo ja vas opet gnjavim sa pitanjem-
ciklus je bio 20.08.16., u petak je bilo 5 tjedana i 6 dana, bila je vidljiva gestacijska 10 mm i malo žumanjčane, danas je gestacijska 11.8 i vidljiva mala gestacijska sa zadebljenjem na koji dr. misli da je plod.
dali je to u redu rast i dali odgovara trudnoći od 6 tjedana i 2 dana?
puno hvala
lp

dina2909

pardon zaboravila napomenuti da mi je rekla kako nema nikavih hemoatoma i nema krvarenja.
radim u uredu, nije ništa fizički, malo zna biti stresno ali ništa strašno dali bi možda trebala ostati par dana doma i mirovati? (to sam zaoboravila pitati dr.)
hvala još jednom.
stvarno puno značite za nas zabrinute happy
lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tina odgovorio sam vam.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dina prema opisanom činimi se urednim.

dina2909

još jednom puno vam hvala happy
lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

bebiselmi

P. S. kada sam vec jako detaljna, lh trakica je odmah nakon punog intenziteta bila sutradan bezbojna linija, a danas, drugi dan menstruacije slabo sasvim prebojena-negativna. I osim uobicajenih simptoma mjesecnice oba me jajnika blago peckaju. Izvinite akosam preopsirna, ali drzavni ginekolog me ne prima jos dva mj, privatni je preskup, pa bas sam Vam zahvalna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako postavljate novo pitanje onda ga postavite tamo gdje je bilo i prvo. Nemam vremena tražiti vaše pitanje.

bebiselmi

oprostite, pitanja su jedno iza drugog proslijedjena, ali izgleda prvo nije odobreno, ukratko prve dvije mjesecnice iza prestanka pilula su bile uredne i tacno na 28 dan, a treca jako jako oskudna, iako je na vrijeme i sa simptomima dosla. hcg test negativan. da li da se brinem sto je mens tako oskudna, hvala

Arka

Pozdrav.Prije 3 4 tjedna sam imala spolni odnos.Već nakon par dana počela sam se osjećati čudno,moj apetit naglo se otvori a potom zatvori,mučnine i povraćanje,su se desila par puta.Posumnjala sam na trudnoću ali tada sam dobila menstruacije koja je bila uobičajena.Prošla me i odmah po završetku sam dobila nagon za povraćanje i nesvjestica je mnogo jača nego prvih puta,čudno mi je što se ti simpoti jave samo u večernjim satima skoro nikada po danu.O čemu se ovdje radi?Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bebiselmi,ne trebate se brinuti ako je malo oskudnija. Ne radi se o trudnoći dakako.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Arka ne znam o čemu se radi ali ako ste imali menstruaciju na vrijeme, svakako se ne radi o trudnoći.
S ovim smetnjama javite se obiteljskom liječniku.

Littleblackdress

Postovani doktore,
Prosle godine u ovo doba sam imala vanmatericnu trudnocu. Sve je proslo dobro, nisam primila nikakvu terapiju, niti imala operaciju, sve je proslo samo od sebe...(inace zivim u skandinaviji gdje su dr mnogo opusteni i rijetko st smatraju ozbiljnim). Prije 10 dana,nakon par dana kasnjnja menstruacije uradila sam test koji je bio pozitivan. Nakon toga otisla sam dr, medjutim on nije uradio ponovo test nego me uputio ginekologu kod kojeg imam termin u cetvrtak. Medjutim imam bolove u desnom jajniku, a veceras i kad se oslonim na desnu nogu. Malo brinem. Vanmatericna je bila u desnom jajovodu...
Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Na osnovu iznesenog ne mogu znati da li je trudnoća u maternici ili vanmaternična.

Dunja ♡

Postovani,imam 32godine ,nisam udata i nemam djece. Menstruacije su mi uredne i redovne,mada se par puta desilo da dodje 2,3 dana ranije. Prethodna menstruacija je bila 10.09,a nezasticen odnos pri kome je ejakulat bio u dodiru sa vaginom,20.09.2016. Ovu poslednju menstruaciju sam dobila 5.10. i ona jos traje,maloprije sam na toalet papiru primjetila braonkast iscjedak. Krv je od pocetka menstrucije bila svjetlo crvene boje. Postoji li mogucnost da sam trudna ,citala sam da je ta svjetlija boja pokazatelj rane trudnoce,mada buni me kolicina krvi i trajanje menstruacije,sve je uobicajeno kadn i do sada,sem,eto,te boje...
Unaprijed zahvalna