dali je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

1. Ne radi se o trudnoći
2. Ne treba vam test

al456

Dečko i ja nemamo spolne odnose,ali nedavno je svršio kada sam ga dirala.nakon toga je išao oprati i ruke i penis i onda mene dirati..
Sada mi več menstruacija kasni 3 dana, počela me boljeti glava i osječam mučninu. Dali je moguće da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće.

korisnik 1

Postovani, zanima me da li je moguca trudnoca ako je decko usao par puta bez kondoma, ali nije svrsio, a bili su plodni dani i to je bilo prije nekih 10-ak dana. Naime, mjesecnica mi kasni vec tri dana, prije par dana me stomak jako bolio ujutro, kao kad trebam dobiti, međutim ništa .. i nemam nekih simptoma da cu uskoro dobiti

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je bilo doista tako onda se ne radi o trudnoći.

korisnik 1

Da tako je bilo, s tim da sam tek nedavno prvi put stupila u odnos da li to moze biti razlog kasnjena ? a također posljednji put mi je kasnila jako dugoo, i kada sam dobila sve je normalno biloo .. a evo i sada, moguce da je neki veci problem ?

Likan

Poštovani,
imao sam nezaštićen odnos sa djevojkom deveti dan ciklusa i ejakulirao i zatim smo nakon pola sata opet imali nezaštićen odnos.
Da li je moguće da ostane trudna ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Likan moguće je svakako.

njegova 23122013

Pozdrav.. znaci zanima me dali je moguce da sam trudna ako mi je mjesecnica bila zadnji put od 27.12.-03.01. a mjesecnica mi dolazi svakih otprilike 30 dana , a spolni odnos sam imala 31.12. bez kondoma, 02.01. sa kondomom, 12.01 bez kondoma ali nije svrsio u mene ni nista, a sad mi kasni menstruacija i uzasno me je strah, nemam nikakvih simptoma trudnoce, ali ja i decko umiremo od straha i neznamo sta da radimo, molim vas brzo mi odgovor. Hvala.

Likan

Poštovani doktore Šakoronja,

hvala na brzom odgovoru !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Njegova napravite test na trudnoću.

Mate11

Poštovani Doktore

Djevojka mi je dobila menestruaciju 03.02. koja je trajala 5-6 dana. 10.02. smo imali odnos malo s kondomom malo bez i svršio sam vani. Drugi odnos smo imali 17.02. isto malo s kondomom i malo bez i isto sam svršio vani. Nismo nikako ponavljali odnose nakon eakulacije dakle u navadenim danima samo po jednom. Kolika je šansa za trudnoću ? P.s. Jako sam pazio i uvijek bih pazio da prekinem odnos dovoljno prije eakulacije. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa je jako mala ako je bilo kao što ste naveli.

Mate11

Poštovani doktore kolika je mogućnost za trudnoću ako se ima odnos za vrijeme plodnih dana bez ejakulacije u partnericu. ? Htio sam pitati samo , ako smo na večer imali seks bez kondoma i svršio sam vani na vrijeme , a onda u jutro nekih 8 sati kasnije ponovo i istom sam svršio vani , s time da sam urinirao i oprao se prije odnosa . Koje su šanse, dakle nije bilo ejakulacije u partnericu, jedino to što smo na večer pa u jutro ponovo imali odnos , naravno sa pranjem i uriniranjem između toga

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

Mate11

Hvala na brzom odgovoru. Ispričavam se na dosađivanju

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Mate11

Poštovani

moja djevojka je zadnju menestruaciju dobila ili 6 ili 7 srpnja nije 100 posto sigurna. Nezaštićeni spolni odnos smo imali u 21 h 23.07. i nažalost
jedan dio sam ejakulirao u nju. Djevojka mi ima redovite menestruacije. Ona ne želi trudnoću zbog posla. Što nam je činiti , dali da posegnemo za hitnom kontracepcijom jer možda je kasno ako je već ovulacija nastupila ili da pričekamo pa šta bog da . Kolike su šanse za trudnoću ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Savjetujem postkoitalnu zaštitu.

ziguna

Pozdrav,
Moja djevojka i ja smo imali odnos bez zaštite u danu ovulacije. Nisam svrsio u nju ostavio sam 1 min vremena za svrsavanje. Zanima me mogućnost trudnoće.
Hvala.