Mogućnost trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ajla ako je to bila menstruacija onda se ne radi o trudnoći. Napravite test na trudnoću slobodno.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mala na takva pitanja neću odgovarati. Ispod su razine ovog foruma. LP.

ivana199015

Poštovani,

prošlog mjeseca, 3 dana prije menstruacije imala sam nezaštićeni odnos s dečkom. Nisam sigurna dali je na vrijeme odnos prekinut. Menstruaciju sam i dobila 18.07. Ciklus mi je inače oko 30-35 dana. Međutim, evo unazad dva dana 06.08. i 07.08. osjetim bolove u grudima. I imala sam pojačan bijeli iscjedak. Zanima me dali ipak postoji mogućnost da sam trudna, bez obzira na prošlu menstruaciju, i dali bi bilo prerano i pouzdano da napravim test za trudnoću?

Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna. Ne treba test.

salica kave

Lijep pozdrav. Zadnja mjesecnica mi je bila 7.7 ciklisi su mi 28-32 dana. U braku sam, i sa.muzem imam nezasticene odnose. Gdje dolazi do svrsavanja u mene. Sada mi mjesecnica kasni,a nemam simptome kao da cu je dobit. Mozete li mi reci,dali je moguca trudnoca?? Hvala.

mala15

Mogu li ostati trudna ako sam nevinai nikad nisam imala ni pokušaj odnosa, ali ako postoji mogućnost da je on sebe dirao dole, pamene kasnije a bio mu je mokar? Ne znam je li rijec o spermi... Menstruacija bi mi trebala doci za par dana. lp happy

User7777

Poslao sam vam nedavno poruku da sam curi prelazio spolnim udom preko klutirisa dok su joj bili plodni dani ali da uopce nije doslo do predejakulata ali da nas strah trudnoce i vi ste rekli da nece doci do trudnoce.Njoj evo kasni menstruacija jedan dan pa se ipak bojimo.Sta kazete na to sto joj kasni? Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Salica kave, svakako da je moguća trudnoća.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mala nije moguće. Vama kao i ostalima sa sličnim pitanjima sugeriram edukaciju, da bi takvih pitanja bilo što manje.

Dejan Šakoronja, dr. med.

User pričekajte koji dan da nastupi menstruacija.

Gile95

Postovani
Mozda je pitanje malo smijesno,ali zanima me moze li doci do predejakulacije,ako nije doslo do ejakulacije?Odnosa nije bilo,ali jeste par kapi neke tecnosti prilikom zadovoljavanja, nekoliko sekundi prije nego sto sam trebao ejakulirati prestali smo,a onda je cura nesvjesno sebi prste sa tom tecnoscu stavila u rodnicu.Postoji li i na takav nacin mogucnost trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

U opisanoj situaciji mogućnost trudnoće je samo u teoriji.

emalynn

Poštovani,
imam pitanje. Ciklus mi obično traje 30-31 dan nekad i vise, nije baš redovit ali ugl tako oko 31 dan. Prvi dan zadnje menstruacije mi je bio 26.7. Moj dečko je u ponedjeljak 8.8. kasno navečer dva puta ejakulirao u mene. Mogu li ostat trudna i kolika je šansa za trudnoću? hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete ostati. Vrlo velika je šansa za trudnoćom.

žuto sunce

Poštovanje,

molim Vas stručno mišljenje o sljedećoj situaciji. Odnos se desio u vrijeme plodnih dana, nije došlo do potpune ejakulacije, ali postoji mogućnost da je ipak nešto "prošlo" (nažalost nismo sigurni, ali šansa postoji). Odmah sljedeći dan (u roku od 21h) popila sam ellaOne pilulu. Tragova krvi u niti jednom trenutku nije bilo, ali je zadnjih nekoliko dana pristuan sluzavi, bijeli sekret, ito tokom cijelog dana (ali ne u prevelikoj količini). Menstruacija treba doći oko 13.8. ali je, ovaj put, izostao svaki simptom (pogotovo bolne grudi) koji je do sada temeljito ukazivao da menstruacija stiže. ellaOne nuspojave su mi više manje poznate, i bez obzira što još menstruacija nije niti došla pa samim time ne kasni, zanima me postoji li šansa trudnoće? Naravno, sve na info bazi i medicinski mogućim ili nemogućim situacijama.

Hvala i lijepi pozdrav.

Sueno3110

Pozdrav! Ne znam na koju temu bi Vam se obratila, pa evo mene ovdje. Pokušavam zatrudnjeti godinu dana, medutim bezuspjesno. Dijagnosticiran mi je bio CIN 1, medutim lijecenjem nakon mjesec i pol, nalazi pape su bili uredni. Imala sam redovite menstruacije, medutim uzimanjem lijekova za hipotireozu, produzili su mi se ciklusi 5-6-7 do 10 dana.. Tako da nikada ne znam kada ce doci.
Imate li kakav savjet da se uradi kakav test ili?
Hvala vam na odgovoru !

Nina1233

Doktore da li je moguca trudnoca ako sam popila escapellu sat vremena posle odnosa,i glava me boli stomak se uveca sta god pojedem, bubuljice iskacu. Imala sam odnos 01.08 i posle dva sata sam popila tabletu nista jos nije bilo ,a sada trebam dobiti redovan menzis 16.08. Da li je moguce da sam trudna? Hvala unapred doktore!

Nelsi44

Dali je moguce da ostanem trudna ako sam imala peting s deckom preko odjece. On je imao bokserice i hlace ja sam imala gacice i hlace preko medutim dok sam lezala na njemu gornje hlace su mu bile malo mokre. Dali je ikako moguce da je probilo i moje i da dode do trudnoce

Dejan Šakoronja, dr. med.

Žuto sunce, kad ste imali odnos i kad vam je bila zadnja menstruacija? To su najvažniji parametri za prosudbu vašeg stanja. Sve ostalo što ste napisali je irelevantno.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nina vjerovatno neće doći do trudnoće. Ništa nije stopostotna zaštita.

Nazad
1 ... 24 25 26 27 28 29 ... 36
Naprijed