Mogućnost trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nelsi nije moguće.

žuto sunce

Da, sad vidim da sam smetnula najvažnije informacije. Uglavnom, zadnja menstruacija je bila 16.06., ciklus mi je oko 28 dana, dakle 13.08. ga očekujem, a odnos se desio u periodu od 25. - 29.07., nažalost nikako ne mogu registrirati točan datum. Svakako je bio krajem 7og mj.

žuto sunce

Točnije, odnos je bio 1. ili 2.8.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Žuto sunce vjerovatno iz navedeneih podataka neće doći do trudnoće ili je vjerovatnost za istu vrlo mala.

žuto sunce

Ispričavam se, pišem preko moba i ispadam sroz traljava. Uglavnom, ponoviti ću osnovne informacije radi jasnoće i preglednosti. Zadnja menstruacija je bila 16.07., očekivana bi trebala biti 13.08. (s obzirom na ciklus od 28 dana), a sporni odnos je bio u periodu od 29.07.-1.8. (najizgledniji datum je da se desio 1.8. a ellaOne sam popila 2.8. u rasponu od 21h).

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.LP.

Sueno3110

Doktore, molila bih Vas za odgovor.
Postavila sam vam ga prije nesto malo vise od 24 h..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sueno, ako godinu dana uz redovite odnose ne dolazi do trudnoće svakako je nužno krenuti s obradom.
Dakle i vi i suprug se morati krenuti obrađivati. CB, 3d UZV, prohodnost jajovoda,spolne hormone, spermiogram. Dakle svakako se javite na pregled svome ginekologu.

Zerox

Imali smo spolni odnos i djevojka je imala plodne dane ali sam svrsio izvan vagine i nastavili odnos,zanima me jeli moguca trudnoca?

mnek0000

Poštovani. Djevojka je jučer imala plodne dane, prema kalendaru. Imali smo smo odnos sa zaštitom nekih 10 minuta, bez ejakulacije, nije bilo niti blizu, nisam osjetio ništa niti je išta bilo u prezervativu, Prezervativ smo napuhali i sve je bilo u redu. Nakon toga odnos se nije nastavio kao ni petting. Znam da šanse za trudnoću gotovo da nema, ali svejedno tražim vaše mišljenje. Hvala i LP.

berni24

Poštovani,
radila sam test za trudnocu koji je pozitivan,imala sam krvavi iscjedak pa sam otisla na hitnu.Na uzv se jos nista tocno ne vidi.Na nalazu koji sam dobila pise da mi je rodnica uska sa sluzavo-zamazanom sekrecijom,što to točno znači?
Posljednja menstruacija mi je bila 1.10.
Također su mi vadili krv za hcg rezultat nalaza je 1409,možete mi i taj nalaz pojasniti?
Lp
Hvala happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zerox moguća je, no šansa nije velika.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mnek prema opisanom neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Berni, s obzirom na nalaz beta HCGa, trudnoća bi se trebala vidjeti u maternici.
Vjerovatno su vam savjetovali da ponovite betu za 2 dana. Sve opcije su kod vas otvorene, od biokemijske trudnoće, ranog spontanog pobačaja pa čak i vanmaternična trudnoća. Budite dalje pod paskom ginekologa.

berni24

Poštovani,
Hvala Vam na odgovoru!
Meni su ustvari na uzv rekli da se vidi da je nesto ali da jos ne vide da li je u maternici ili ne!?
Lp

maki510

Postovani,
kasni mi vec 7dana. Kao kontracepciju koristimo mezod prekinutog snosaja. Test sam uradila i negativan je. Da li sam trudna?

veronika_24

Poštovani,

imala sam nezaštićeni spolni odnos 14.dan ciklusa s tim da mi ciklusi variraju od 28 do 33 dana.Tjedan dana nakon odnosa sam počela osjećati jaku glad i imam pojačani iscjedak,zanima me da li se simptomi trudnoće mogu osjetit već tjedan dana nakon odnosa,inače me grudi jako bole 10-ak dana prije menstruacije a trenutno me uopće ne bole što mi je jako neobično.

Hvala,
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Veronika, ne mogu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Maki niste. Uzrok je neki drugi.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Berni odgovorio sam vam što vam je činiti.

Nazad
1 ... 25 26 27 28 29 30 ... 36
Naprijed