Home / Vijesti / Produkt crijevnih bakterija povezan s rizikom od alergije i astme u djece

Anketa

Je li dvojni angažman liječnika u sustavu javnog zdravstva i privatnoj praksi koruptivna praksa i primjer sukoba interesa?

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 19 2019 07:25:53
Script start
Timing: Aug 19 2019 07:25:53
Module start 'content'
Warning: eZTemplate Aug 19 2019 07:25:53
No template could be loaded for "node/view/full.tpl" using resource "design"
Timing: Aug 19 2019 07:25:53
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 19 2019 07:25:53
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 19 2019 07:25:53
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'CJW Newsletter'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 19 2019 07:25:53
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'CME'
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: stylesheets/jquery.ui.core.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: stylesheets/jquery.ui.tabs.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: stylesheets/jquery.fancybox-1.3.0.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: stylesheets/skin.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: stylesheets/cybermed.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: stylesheets/yui/build/calendar/assets/calendar.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: stylesheets/em.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: stylesheets/cybermed-responsive.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: stylesheets/slider.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: stylesheets/video-js-custom.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: stylesheets/video-section.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/jquery-1.4.2.min.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/jquery.equalizeCols.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/jquery-ui-1.7.2.custom.min.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/jquery.cycle.min.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/jquery.cycle.transitions.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/jquery.easing.1.3.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/jquery.mousewheel-3.0.2.pack.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/jquery.fancybox-1.3.0.pack.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/jquery.query.2.1.7.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/jquery.hoverIntent.min.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/jquery.popmenu.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/jquery.tipsy.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/jquery.cookies.2.2.0.min.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/yui/build/yahoo-dom-event/yahoo-dom-event.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/yui/build/calendar/calendar-min.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/app.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/jquery.wipetouch.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/cybermed-responsive.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:53
Could not find: javascript/slider.js
Warning: eZTemplate:block_view_gui Aug 19 2019 07:25:53
None of the templates design:block/view/view.tpl, design:block/view/.tpl could be found
Warning: eZTemplate:block_view_gui Aug 19 2019 07:25:53
None of the templates design:block/view/view.tpl, design:block/view/.tpl could be found
Warning: eZTemplate:block_view_gui Aug 19 2019 07:25:53
None of the templates design:block/view/view.tpl, design:block/view/.tpl could be found
Warning: eZTemplate:block_view_gui Aug 19 2019 07:25:53
None of the templates design:block/view/view.tpl, design:block/view/.tpl could be found
Warning: eZTemplate:block_view_gui Aug 19 2019 07:25:53
None of the templates design:block/view/view.tpl, design:block/view/.tpl could be found
Warning: eZTemplate:block_view_gui Aug 19 2019 07:25:53
None of the templates design:block/view/view.tpl, design:block/view/.tpl could be found
Warning: eZTemplate:block_view_gui Aug 19 2019 07:25:53
None of the templates design:block/view/view.tpl, design:block/view/.tpl could be found
Timing: Aug 19 2019 07:25:53
Script end
Warning: eZTemplate:set Aug 19 2019 07:25:53
Variable 'siteaccess' already exists, cannot define

Main resources:

Total runtime0.1509 sec
Peak memory usage11,520.0000 KB
Database Queries82

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0052 1,278.2969613.4766
Module start 'content' 0.00520.0122 1,891.77341,262.4375
Module end 'content' 0.01740.1334 3,154.21096,804.0234
Script end 0.1508  9,958.2344 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01187.8344340.0003
Check MTime0.00785.1584340.0002
Mysql Total
Database connection0.00020.121310.0002
Mysqli_queries0.00644.2227820.0001
Looping result0.00120.7692750.0000
TS translator
TS init0.00231.539780.0003
TS cache load0.00120.788580.0001
TS context load0.00100.645880.0001
Template Total0.1525101.030.0508
Template load0.00634.184330.0021
String conversion in template resource0.00040.2482330.0000
Template parser: create text elements0.01097.2331330.0003
Template parser: remove whitespace0.00161.0833330.0000
Template parser: construct tree0.037424.8089330.0011
Template load and register function0.00040.2676110.0000
Template processing0.146196.815820.0731
states
state_id_array0.00030.166210.0003
state_identifier_array0.00050.349820.0003
Override
Cache load0.00473.1206750.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00020.159710.0002
Fetch class attribute name0.00050.330710.0005
XML
Image XML parsing0.00060.413410.0006
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.011410.0000
General
dbfile0.00110.7235200.0001
String conversion0.00010.0779350.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0006 secs