Da li je moguće da sam ipak trudna?!

django

Poštovani!

Nisam još imala spolni odnos, ali nedavno sam imala blizak odnos. Samo smo se dodirivali.Primjetila sam neki iscjedak blizu vagine. Znam da je nemoguća trudnoća, al mjesečnica mi nikad nikad nije kasnila, uvijek na vrijeme i redovno.. Zadnju sam imala 11.2, pa me brine razlog...

django

I imam bolove u trbuhu ko da ću dobiti, al ništa...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, dakako da se ne radi o trudnoći.
O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u našim prijašnjim postevima.

zara1

Poštovani.:
Molim vas za savjet. Dali budem ostala trudna prirodno ili trebam odma na dalje pretrage.
Situacija je sljedeča;
6mj.nakon nezaštičenih odnosa, trudnoče nema.
Prvo papa,on uredan, cer.bris - ureoplazma 10-4, dobili doksiciklin. Onda hormoni lh-8,82, fsh11,95, estradiol 152,prolaktin 271, 5 dc.
E kad sam vidla fsh 11,95 počela me lovit panika. sad. Išla sam i na folikolumetriju i navodno 16 dan folikul je puknuo promjer 17mm,ali trudnoče opet nema.
Doktor mi je dao i duphaston jer mi je dolazila svakih 30-40dana i njih koristim 3 mj.ali opet se vratilo na staro i nakon zadnje popijene tablete mens.dođe desti dan.
E da i još jako bitno mužev spermiogram uredan.
Šta dalje,molim Vas za savjet?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, napravite hormone štitnjače, zatim amh, 3d uzv, a nakon urednih cervikalnih briseva i prohodnost jajovoda.

sara5555

postovani, javljala sam vam se porukom na 7 stranici.. posjetila sam
gin.imam policisticke jajnike i dao mi je tablete da dobijem mens.
pila sam 5 dana 2x2 sada je sedmi dan a mens.jos nema. zbog cega? jako sam
zabrinuta.mens.mi kasni 2 mj več. hvala vam!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, kad popijete do kraja menstruacija obično nastupi nakon 7-10 dana. Strpljivosti treba.

mari4

Dobro vecer mene zanima sljedece doktore? Zadnju menustraciju sam imala 24.2,sljedecu sam trebala dobiti 24.3 no nisam kasni vec 10 dana..S deckom sam imala odnose jednom s kondom jednom bez kondoma ali nije nijedan put svrsio u mene osim jednog puta sa zastitom..Zadnji odnos sam imala 21.3 a svog ginekologa sam posjetila 22.3 radi pilula jer hocu da pijem radi boljeg i sigurnijeg sexa s partnerom preporucio mi je triquilar.. Moj ginekolog mi je rekao tada da mi je nalaz uredan da sam pred menustracijom da svaki dan mogu ocekivati da cu dobiti i da nisam trudna da se ne sekiram ,dali je moguce da je pogrijesio da na nalaz nije bio dobar? Ja jos nisam uradila test za trudnocu jer me je strah..Nadam se da cete mi pomoci Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, tada kad vas je kolega pregledao nije se trudnoća niti mogla vidjeti.
Pošto vam kasni menstruacija svakako ćete morati napraviti test na trudnoću.

Anchy17

Poštovanje! Ovako,imam par pitanja,posto sam se jako uplasila pa bi se prvo informirala,da vidim imam li razloga za paniku. Zadnji put sam odnos imala 16.3. bez zastite,ali decko nije svršio u mene.. Nakon toga sam dobila 28.3. s tim da mi je kasnila 6 dana... Menst. mi je trajala 4 dana,ali cetvrti dan je bio smeđi iscjedak..ali inace mi menst. ne traje duze od 4 dana..Sad me je najvise zabrinulo to sto me u navratima vec par dana stomak boli kao kada treba dobiti i jucer su me prvi put bradavice bolile,to mi se nije nikad događalo. Zanima me da li to ima ikakve veze sa trudnoćom,jeli moguće da sam trudna? Hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se i trudnoći. Imali ste menstruaciju.
Ako ne dođe kroz par dana javite se svom ginekologu.

mari4

Dobro vecer doktore jutros sam uradila test i negativan je bio hvala Bogu happy Nadam se da cu dobiti menustraciju samo mi nije jasno zasto mi ovako dugo kasni?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Postoji stotine razloga zašti kasni menstruacija. Ne brinite.

lady555

Postovani,
neki dan smo partner i ja imali predigru, s tim da je on svojim spolovilom usao samo vrhom u mene i pritom ga odmah izvadio, kasnije me je trljao svojim spolnim organom po klitorisu i vanjskom dijelu vagine i par puta je prstima usao u rodnicu. U nijednom trenutku nije primjetio nikakve izluceni, predejakulat ili elakujat. Nije ejakulirao u blizini mene . Zanima me pistoji li sansa da se nesto dogodi ako je slucajno bilo predejakulata na prstima ili vrhu penisa a da ga nismo primjetili. Ruke i spolovilo su mu bili cisti. UNAPRIJED HVALA, lijep pozdrav

lady555

Samo da napomenem da on nije bio ni blizu postizanja orgazma i da prije toga nije ejakulirao vec samo poslije i to nikako u blizini ili predjelu vagine. Nakon njegove ejskulacije vise nismo nista radili. Lijep pozdrav jos jednom

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lady 55 ne umišljajte si trudnoću. Educirajte si.

lady555

Nisam sigurna jesam vas to pitala pod pravilnom temom, ali vas molim ako ste u mogucnosti da mi odgovorite. Zahvaljujem jos jednom

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

Poštovani,

već dvije godine pijem logest tablete. Uvijek sam ih pila redovno ali sam ovu kutiju koju sam počela piti 23.6. 2013. zaboravila popiti 5 tableta zaredom, u međuvremenu sam imala spolne odnose s dečkom i svršio je svaki put u mene. Nakon 12 tablete sam dobila smeđkasti iscjedak. To mi je prestalo i nakon 2 dana opet se pojavio smeđkasti iscjedak i malo krvi kao menstruacijaa. Uz to me cijelo vrijeme tjera mokrit, i u posljednje vrijeme sam jako umorna.

Dali mi možete reći dali postoji mogućnost trudnoće?

Hvala unaprijed. Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da postoji. Ako vam izostane menstruacija svakako napravite test.

Nazad
Naprijed