Da li je moguće da sam ipak trudna?!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mikimiki odgovorio sam vam na drugom mjestu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Viki naravno da se ne radi o trudnoći, ali možda se radi o policističnim jajnicima, cisti ili nečem trećem. Sugeriram pregled i UZV.

vikii90

Hvala na odgovoru. Zanima me da li zene sa neredovnom menstruacijom imaju problema sa zacecem?

Dejan Šakoronja, dr. med.

U principu da.

nika94

Dobar dan,ja sam imala spolni odnos 8.2 i redovno sam dobila mjesecnicu 18.2(ciklus mi je od 25-27 dana)...zatim sam ju dobila 15.3,pa 11.4 sve su dosle u normalnom roku.no,u srijedu sam dobila mjesecnicu i posto mi je bio prvi dan bilo je vrlo malo krvi na ulosku,kao da je kraj mjesecnice,a ne pocetak... drugi dan mjesecnice(cetvrtak ) opet mi je jako malo islo..nije mi jasno zasto,a jucer mi je bilo puno,a danas opet nista...i jako me bole ledja...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neki put se to događa. Ne vidim problem u tome.

Mia1005

Zanima me da li se implantacijsko krvarenje može dogoditi nepuna 3 dana nakon začeća? Hvala!

jekagavra

Postovana Dr.,imam jedno pitanje koje me muci. Moj cimer je imao citav ejakulat na rukama nakon masturbacije. Dodirnuo je kvaku na vratima od kupatila. Nakon 15-20 minuta sam ja isla u to isto kupatilo,desnom rukom dodirnula kvaku i tamo se samozadovoljavala tom istom rukom,a nisam je oprala.Da li je moguce da sam ovim putem unela njegove spermatozoide i da cu ostati trudna. Koliko dugo su spermatozoidi van tela zivi i sposobni da ako se unesu u telo dovedu do trudnoce? Hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jekagavra u vašem slučaju neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mia, ne može.

Mia1005

Znači vjerojatno je menstruacija bila? Iako je uranila 10-11 dana i bila oskudnija i trajala dan kraće?
Možete li mi reći kada bih trebala očekivati menstruaciju ponovno?
Odnos sam imala 2. svibnja (15. dan ciklusa), a tu oskudniju menstruaciju dobila 5. svibnja (18. dan ciklusa) inače ciklus mi je 28 dana i menstruacija mi traje 7 dana, a ova je bila 5-6 dana. I postoji li mogućnost da sam trudna, napravit ću test, ali želim čuti vaše mišljenje, hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nakon 28 dana od posljednje prave menstruacije očekujte novu.

Mia1005

Molim Vas još mi samo odgovorite mislite li da sam trudna? Kolika je mogućnost?

Silvije13

Postovani doktore, imam jedno pitanje.. dakle je li moguce da dode do trudnoce ako me moja djevojka oralno zadovoljavala a ja tada njoj NISAM svrsio u usta, nakon toga smo se ljubili i onda sam ja nju oralno zadovoljavao ( da napomenem; i gurao sam svoj jezik u njenu vaginu) jel ima straha od trudnoce... bili su joj plodni dani... hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mia, mala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Silvije, u vašem sličaju ne radi se o mogućoj trudnoći.

mimica 24

Postovani...6.4 sam imala zadnji i jako kratak,nezasticen, odnos,u trajanju od destek sekundi.(bez ejakulacije) Nakon toga sam dobila mjesecnicu 11.4. Ciklus mi je uvijek redovit 28/30 i pred isti,nekih desetak dana skoro uvijek imam osjetne bolove u podruciju grudi i nadustost u podruciju abdomena.Zanima me da li postoji mogucnost trudnoce,s obzirom da mjesecnica kasni vec 3-4 dana i pomenutih simptoma nemam ali postoji primjetna bol u podruciju oba ovaruima,kao kad mjesecnica treba doci ali izostaje i povremeni ,bijelo prozirni iscjedak.Uz sve ovo zelim samo napomenuti da je po prekidu tog kraceg odnosa,na partnerovom spolovilu bilo primjetne tecnosti .Pitam ovo iz prostog razloga, jer uvijek postoje dileme da li se i od tecnosti prije ejakulacije,koja moze sadrzavati spermatozoide i u zavisnoti od njihove pokretljivosti,moze ostati u drugom stanju ili ne.Hvala unaprijed.
P.s. maloprije je uradjen i test na trudnocu koji je negativan ...ali me zanima svakako vase misljenje i da li se mogu pouzdati u rezultat testa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Imali ste menstruaciju, ne vidim problem kod vas.

korisnik24231

Postovani doktore, stvar je sljedeca.. Moja djevojka i ja imali smo spolni odnos za vrijeme njezinih plodnih dana. Kao i uvijek koristili smo zastitu. Nakon odnosa smo provjerili kondom i bilo je sve u redu, medutim, poslije sam u predjelu njene vagine primjetio neki bijeli iscjedak nalik spermi. Zanima me sto bi to moglo biti posto je sva sperma ostala u kondomu, na "sigurnom". Na dodir je bilo gusto..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radi se o sluzavom iscjetku koji je normalan u žene ovisno u kojem su dijelu ciklusa. Stoga ne trebate brinuti.

Nazad
1 ... 8 9 10 11 12 13 ... 22
Naprijed