Da li je moguće da sam ipak trudna?!

josip.kika2908

Poštovani, zadnja menstruacija je bila 21.12 a menstrualni ciklus mi taje 28 dana što bi značilo da sam sad trebala dobiti 16.01, kasnila mi je tri dana i dobila sam 19.01. prije toga od 16 imam bolove, i dobila sam sad 19 kad sam dobila imala sam užasne bolove, mislila sam da sam trudna i htjela sam danas uzeti test, ali u noći sam se razočarala kad sam vidjela da sam dobila. Dali je moguće da sam trudna??..inaće ja i suprug želimo dijete već 2 godine.Moj ginekolog kaže da nepostoji nikakav razlog zašto nebi mogla biti trudna.

Unaprijed zahvaljujem!

melika_20

Postovani.

Pisem vam opet jer sam skroz zbunjena, naime pocela sam krvariti 9 dana prije nego sto trebam dobiti menstruaciju, pocelo je sa smjedjim iscjetkom, prvo sto sam pomislila je da sam trudna te danje to implantacijsko krvarenje, jer sam imala odnos nekih 6 dana prije, i citala sam po forumima svasta, nemam nikakvih drugih simptoma nit me bole grudi nit nesto drugo jedino sam imala bolove u donjem stomaku ali na pocetku krvarenja, i bolove u jajnicima 4-5 dan krvarenja,, radila sam 2 testa (negativno)ali bilo je vjerovatno prerano, krvarim evo vec 8. Dan ali danas je skroz slabo,, menstruaciju inace imam 7 dana, mislila sam napraviti jos jedan test sutra, dali je to bila preuranjena menstruacija ili sam trudna, sto se desava?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Josip i kika, nažalost niste trudna jer se radi o menstruaciji prema opisanom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Melika pričekajte vrijeme očekivane menstruacije i tada ponovite test.

arizona80

Znaci ovako, mjesecnica mi kasni danas 5 dana, zadnji puta sam imala 17.12 trajala je 6 dana. Ciklusi su mi vecinom uredni. No, krajem prosinca sam dobila neku gripu, dobila razlicite kutije antibiotika. Imala sam spolne odnose s deckom (koristili smo kondom). Osjetljive su mi grudi i boli me lijevi jajnik ( kao pred mjesecnicu) ali nikako ne dolazi. Trebam li biti zabrinuta? Nije mi bas svejedno. Molim pomoc :/

Milena DJ

Postovani,
imam redovne menstruacije, na 28 dana. Ovog meseca mi kasni 6 dana i imala sam nezasticene odnose. Sve vreme imam tupe bolove kao da cu dobiti i nista. Davala sam betu i ona je 4. Da li je moguce da sam ipak trudna? Nemam overenu knjizicu pa nisam trenutno u mogucnosti da se javim ginekologu. Hvala Vam unapred.

Martina Lolo

Poštovani, imala sam nezaštićene odnose tijekom ovulacijskog ciklusa. Iako nije došlo do ejakulacije "unutra", sumnjala sam na trudnoću i napravila test (menstruacija kasni tri dana) i ispao je negativan. Inače imam redovit ciklus, a osjećam i neke simptome povezane uz trudnoću. Zanima me koja je vjerojatnost da sam ipak trudna pored negativnog testa? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Arizona mislim da se prema opisanom ne radi o trudnoći. Vjerovatno od upale kasni.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Milena kad ste radili beta hcg? Ako ste je radili nakon kašnjenja menstruacije tada se nikako ne radi o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Martina ako ste ga ispravno napravili dakako da se ne radi o trudnoći.

arizona80

Hvala Vam, ali je li moguce da mi se poremetio ciklus zbog tih antibiotika? Danas primjecujem bijeli ljepljivi iscjedak na donjem rublju, znaci li da mi je izostala ovulacija?

anci25

Postovani,
Inače imam redovne menstruacije na 30 dana i traje u prosjeku 6 dana. Očekivana menstruacije je trebala biti 20.12. ali sam dobila 3 dana ranije tj. 17.12. Imala sam nezaštićeni spolni odnos( 3. dan) za vrijeme menstruacije i dečko je ejakulirao u mene. Ovog mjeseca mi menstruacija kasni 3 dana. Cijelo vrijeme imam tupe bolove kao da cu dobiti i nista. Da li je moguce da sam ipak ostala trudna? Hvala Vam unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Arizona moguće je.

arizona80

Danas je 7. dan kako kasni, sve sam vise nervozna, test nisam radila, nemam nikakvih simptoma osim bolnih grudi, također osjetim neku bol malo ispod jajnika s lijeve strane i također mi nesto krci po donjem dijelu trbuha, sto bi to moglo biti?

Maty

Dakle, imala sam normalnu menstruaciju od 18.12 do 22.12. Od 22.12 do 10.01. Sam imala smedji iscjedak..
imala sam spolne odnose 1.1., 1.2.. sa zastitom, ali po koji put bez, al je snosaj bio prekinut
Vec mi kasni 5 dana.. dali sam mozda trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ariziona, napravite test pa se javite ako bude pitanja.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Maty šansa postoji, jer opetovani odnosi bez zaštite mogu rezultirat trudnoćom čak i ako nije bilo ejakulacije.

Veraa

Postovani! Zadnju mjesecnicu sam imala 12.12 i trajala je 5 dana. Nesto poput spolnog odnosa imala sam 27.12. Ali nije svrsio u mene i nije mi probio himen. Mjesecnica mi uvijek kasni, a sada je 9 dan kasnjenja,imam simptome ove: bolne grudi na dodir,pristice na licu,bol u doljnjem dijelu trbuha na desnoj strani i u ledima,hrana mi postaje odbojna,previse sam pod stresom i zivcana sam i dosta mi se spava. Da li je moguce da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da niste trudna.

Veraa

Da li mi mozete onda reci zbog cega mi toliko kasni jer je danas 10-ti dan? Hvala unaprijed.

Nazad
1 ... 13 14 15 16 17 18 ... 22
Naprijed