Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Proljev

anna2208

Već neko vrijeme imam problema s proljevom kada se probudim ujutro, bez ikakvog doručka, ne trebam ništa pojesti nego mi zna doći samo, nekada osjećam toliku težinu u želudcu da imam osjećaj kao da mi hrana jedva prolazi, i kiselina mi se konstanto vraća, doktorica mi je dala tablete koje pijem za žgaravicu i druge za proljev, ako ne prestane za 10ak dana onda moram provjeriti stolicu...
Ali mene zanima nešto drugo zapravo, od 8 mjeseca prošle godine, do 2 mjeseca ove godine imala sam bakteriju u maternici i pila sam antibiotike, i ginekolog mi je rekao da to zapravo se počinje u želudcu, gdje li već... I da li onda sada postoji mogućnost da mi se to zbog bakterije događa iako mi je doktor rekao da nije bakterija ako nemam grčeve i bol u trbuhu, jedino me prije menstruacije čudno probadalo u donjem lijevom dijelu trbuha, kao da me netko bode nožem.

Darko Richter, dr. med.

Ne znam što je to sve, ali, alergija sasvim sigurno nije. To nisu simptomi alergije. Obratite se forumu ginekologije ili gastroenterologije.