Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Što je ovo?

Arba0211

Postovani,
Imam crvenilo od 9.mjseca po dekolteu. Tamoljubicasto. Napravila sve pretrage u vise navrata ( alergotestove, krv, uzorak stolice, itd itd). Uz dva deramtologa i svoj lijecnika nitko ne zna sto je. Crvenilo izgleda kao da ste izgorili na suncu. Malo se povuce (na jedan dan), a onda slijedeci mjesec dana je u punom jeku. Promijenila sam i prehranu. Niti jedna kortikosteridna krema nije pomogla. Pila sam i Telfast. Nije se povuklo vec 8 mjeseci. Ne znam da li mogu negdje poslati slike jer sada zaista dolazi sunce (preko zime ga nije bilo), i ovo hako ruzno izgleda. Po preporuci privatne dermatologice trenutno uzimam injekcije Neurobiona. Ista mi je rekla da je to od gastritisa i da pijem svako jutro i popodne Peptoran. Dermatolog u Domu zdravlja ne zna sto je.

Darko Richter, dr. med.

Za sada je u pravu onaj dermatolog iz DZ koji ne zna što je.
No, imate ovdje forum dermatovenerolgije, pa isto pitanje postavite tamo, i stavite link na fotografiju.