Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Zahvala

jugoslav

Htjela bih Vam se zahvaliti jer ste Vi prvi doktor koji je to rekao. I upravo je to razlog zašto sam u nesuglasici sa doktorima jer mi to niti jedan nije to rekao , a kamoli spomenuo. Njena dijagnoza je bronhitis uzrokovan alergijom. Molim Vas da mi savjetujete daljnji tijek liječenja . Hvala

Darko Richter, dr. med.

Bronhitis uzrokovan alergijama nije niša drugo nego astma. Međutim, nigdje ja ne vidim da ona ima alergije.
Mislim da joj najviše od svega treba jedan dobar pregled, i, po potrebi, alergološka obrada.