Astma

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

trudnoca ili ne

zlata85

Postovani, molim Vas da mi date svoje misljenje... naime menstruaciju imam redovnu imala sam 08.10 pa onda 02.11 sto smatram sasvim redovnom,ali imam proclem ovaj mjesec mi se na petnaesti dan od dana menstruacije pojavio smedji iscjedak koji je trajao samo 1 dan i bol u stomaku koja je odprilike sicna predmenstrualnom bolu.... odnos imam nezasticen pa Vas molim dali mi mozete reci dali je moguca trudnoca...unaprijed zahvalna

Darko Richter, dr. med.

Mislim da je pitanje uletjelo na krivi forum - ovdje pričamo o astmi, a za ginekološka pitanje imate posebni forum.