Erekcijska disfunkcija

nagla impotencija

iurist007

molim vas za svjet.
zbog udarca u glavu sam išao na rendgensko slikanje glave i vrata nakon dva dana. u ta dva dana sam imao normalnu erekciju. plašim se rendgena jer sam čuo da može uzrokovat impotenciju, slikanje je bilo jučer, a ja danas ne mogu postići erekciju iako sam nakon buđenja imao osrednju erekciju. da li je u pitanju strah ili zračenje i koliko će ovo stanje trajati u obje mogućnosti. hvala

Antun Gršković, dr. med.

RTG ne može uzrokovati impotenciju osim ako ne govorimo o terapijskom zračenju male zdjelice zbog malignih bolesti.
Stoga sa velikom sigurnošću mogu reći da je uzrok trenutne ED strah.