Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

iscjedak

mama

imam cetverogodisnju djevojcicu i u posljednje vrjeme sam primjetila da ima jaci iscjedak iz spolovila.Koristim samo vodu i djecije sampone za kupanje.Iscjedak je zuckast ali bez mirisa.Neprijatno mi je jer ide u vrtic i vec nakon par sati od kupanja ves joj bude prljav.Sta da radim

Prof. dr. sc. Ana Votava Raić

Draga mama, za početak morate otići liječniku koji će dijete pregledati i uzeti bris (bolje dva do tri) i postupiti prema rezultatu. U slučaju negativnog (ili negativnih) nalaza, dijagnostika će se proširiti. Po svoj prilici, ne radi se o ozbiljnoj smetnji. Mnogo pozdrava.

stels02

Postovanje
Od jucer imam nekakav zuckasti ljepljiv iscjedak,a kada prst gurnem u rodnicu je proziran s nekim bijelim kao tockicama koje su isto ljepljive.Imam bolove u bradavicama i u lijevom jakniku te ako ne u njemu onda me grci.
Trebam li se brinuti?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ovaj upit trebate postaviti ginekologu, no mislim da je mudrije otići na pregled.