Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Med s propolisom

Kate319

Pozdrav,
Imam dijete od 4 godine.
U vrijeme prehlada i viroza često obolijeva , tj. jako često dobije bronhitis.
S obzirom da je opet krenula u vrtić i kreće hladnije vrijeme,nabavila sam domaći med s propolisom i matičnu mliječ.
Da li smijem davati to dijetetu od 4 godine,nema alergija (med već konzumira) preventivno ,da joj pokušam ojačati malo imunitet.
Ukoliko smijem koliko bi po Vama za njezinu dob bilo dobro.
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.
Lp.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Možete davati med s propolisom, uobičajeno 1 čajna žličica na dan. No neovisne studije nisu pokazale uvjerljivu zaštitnost.