Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Pokaceni linfociti

Dzvezda

Zdravo doktore. Deteto bese bolno. Sega pri redovna kontrola na krv otkrivme crp pozitiven blago pokaceno leukocitite 12.8 linfociti 40 procentualni linfociti 5.4 drugite naodi se vo red . Dali ima prostor za panika vi blagodaram

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Prema ovome nema razloga za brigu.

Dzvezda

Nas ne plasi sto deteto mesec imol ima simtomoni blagi na nastinka i sekogas CRP e pozitiven

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Pozitivan CRP ne govori ništa, kolika je vrijednost?