Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

pupčana kila

Silver999

Poštovani, imam sina starog mjesec dana i na prvom pregledu mu je utvrđena manja pupčana kila. Obzirom da ima jake dojenačke kolike zanima me da li grčevi mogu utjecati na zarastanje mišića trbuha? Također, molim mišljenje vezano uz pojas namijenjen bržem zarastanju pupčane kile.
Unaprijed zahvaljujem!
Lp

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Kolike mogu doprinijeti veličini i trajanju pupčane kile no u pravilu sve, osim onih odista velikih, spontano nestaju i ne uzrokuju komplikacije.