Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

AKNE

miki17

IMAM PROBLEMA S AKNAMA,KORISTIM DOSTA TOGA,ALI UPALA I AKNE NE PROLAZE.DERMATOLOG MI JE DA TABLETE GEOMICIN,EUCERIN GEL ,KREMU AKNE DERM,SUSPENZIJU ZA ČISĆENJE TE KREMU SEBIUM AKN IZ TVRTKE BIODERMA.STA MISLITE OCE LI BAR MALO BIT BOLJE,JER CU POLUDIT,STALNO MISLIM I OPTERECIVAM SE NA TO

Mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovani!
Za očekivati je da će preporučena terapija pomoći,a budući je prošlo dosta vremena od Vašeg pitanja i moga odgovora ,ako nije pomglo javite se ponovo!
Pozdrav!