Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

akne

Poštovani,
molim Vas da mi odgovorite na pitanja vezana za moju situaciju. Imam 28 godina i dijagnozu policističnih jajnika. S obzirom na strašno loš ten, propisana mi je terapija kontracepcijskim tabletama. Ten se popravio dok sam uzimala tablete, a prije par mjeseci sam s njima prestala i sad su mi ponovno akne buknule, najviše oko usta, na bradi i vratu. Ne bih htjela ponovno piti tablete, pa me zanima da li postoji neki drugi način liječenja akni da ten koliko toliko "dovedem u red"?
Hvala!

Mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovana!

Ako su hormonske tablete bile korisne nastavite ih uzimati uz redovite ginekološke kontrole,ipak konačan savjet mogla bih vam dati nakon pregleda.!
Pozdrav!