Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Akne

miho95

Poštovani koliko se dugo smije primjenjivati Duac gel...i zanima me da li postoji Isotrex gel na nasem trzistu?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Duac gel možete upotrebljavati nekoliko mjeseci (najviše 3-4) u kontinuitetu. Isotrex gel ne postoji na našem tržištu.

miho95

Aha znaci u kontinuitetu 3-4 mjeseca....pa izmedu svakog ponavljanja napraviti neku kracu pauzu

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Pauza isto toliko (3-4 mjeseca). Za to vrijeme druge terapije.