Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Akne na guzi :( nerijesiv problem

AJLICH124767

Poštovani
Imam 22 godine i vec nekoliko godina se borim s ovim problemom,akne iritacije na straznjici,guzi.Pokusavala sam raznim kremama,pilinzima,losionima,klindamicinom,kremama na bazi nevena,cinka ali bezuspjesno...Postajem ocajna jer me je stid stvarno,pogotovo kad sam intimna s momkom,pocinjem sebi stvarati komplekse.Nije prijatno.Neznam vise što da isprobam sad

Unaprijed zahvaljujem

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Kod vas najvjerojatnije nije riječ o aknama, nego o folikulitisu (upali dlačnog folikula). Naravno, to bi trebalo potvrditi pregledom. Ako je riječ o tome, u fazama pogoršanja dolazi u obzir primjena lokalnih antibiotika. Tko ima sklonost tome, mora se pomiriti da se promjene često vraćaju.

AJLICH124767

Hvala na odgovoru
Nema mi druge nego da posjetim dermatologa happy

Lijep pozdrav