Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Crvena mrlja na trbuhu!!

svezazdravlje

Postovani! Unatrag oko 2 mjeseca na trbuhu mi se pojavila crveno-smedja mrlja nepravilnog oblika koja je samo malo drugacije pigmentirana od ostatka koze. Ta mrlja nije niti bolna, niti svrbi, niti nema nikakvih krasta po njoj. Kod posjete lijecniku opce medicine dobila sam na koristenje kremu Plimycol uz uputu za koristenje 2-3 tjedna uz nanosenje 2 puta dnevno zbog sumnje na gljivice. Nakon toga mrlja je ostala ista. Nekih drugih tegoba vezanih uz to nemam, krvna slika mi je uredna, rodila sam prije 2 i pol godine i na trbuhu su mi ostale izrazene strije, inace nisam pretjerano svijetle puti. Molim Vas za misljenje i neku preporuku! Unaprijed zahvaljujem.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Plimycol nije dobro rješenje, jer se ne radi o gljivičnoj infekciji. O čemu je riječ, ne mogu Vam reći napamet.