Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Med i cimet u borbi protiv akni

ursullaa

Poštovani,
moja seka se već dugo bori sa aknama i ništa od proizvoda nije pomoglo..krenuli smo sada sa biljnim pripravcima,koristili smo sapune,pjene na prirodnim bazama ali ništa...sada smo napravili masku od meda i cimeta i nadali se da će biti pomoći ali kada nanese na lice kaže da ju pecka..da li je to štetno? Može li se nastaviti sa tim pripravcima ili da prestanemo?
Hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mislim da to neće pomoći. Najbolje bi bilo da ju liječi dermatolog.