Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Miteser

Ana Horvat

Poštovani
Imam na čelu debeli miteser koji se stalno puni. Mogla bih ga istiskivati svaki dan, a kad ga nekoliko dana ne diram, napravi se baš debela kvržica. Što bih mogla napraviti da se toga riješim?
Unaprijed hvala
Ana

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovana,
mogli bi pokušati Ichtyol mast tijekom tjedan dana, da eventualno "izvuče" sadržaj. Međutim ukoliko se stalno miteser puni tada dolazi u obzir odljuštenje mitesera, što je lagan i bezbolan zahvat koji traje nekoliko minuta.