Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Prištići na stražnjici

Marcela45678

Imam 17 godina i već duže vrijeme(par godina) mi se pojavljuju prištići na stražnjici,prvo su crvene i onda bijeli i to po cijeloj stražnjici..I zanima me kako ih se mogu riješiti.
Hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Riječ je o folikulitisu (upali dlačnih folikula) koji je vrlo čest na ovom području. Kod osoba sklonih tome, takve su upale česte i ponavljaju se. Možete mazati neku anbiotsku mast kada se pojave takve promjene (iako promjene obično prolaze i same od sebe).