Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

alergija na........

Makaveli

Postovanje ! Nakon nanošenja dezodoransa (u obliku spreja) na tijelo počinjem kihat i svrbi me nos..Isto tako je i sa parfemima;svrbež nosa i kihanje...Bio sam na alergotestiranju pola godine prie nego sam poceo imat ovih problema,i bio sam alergican na neka bilja,ali u granicama normale...Moje pitanje je,dali postoji takva vrsta alergije na neki sastojak dezodoransa ili parfema?? Hvala Unaprijed ! happy

Darko Richter, dr. med.

Postoji, ali je pitanja na što.
Usput, ne možete biti alergični na nake bilja, a da je sve ipak u granicama normale. Toga nema. Ili ste alergični, ili niste.