Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

dijabetes i alergija

vesna

postovani
u zadnje vreme svaki den uvece pojavi mi se alergija-kao beli plikovi koi cesaju(svrbe)-a okolo je koza crvena-gube za nekoliko sati ili ostaju duze-pijem avil-imam tip 1 dijabetes.ovu alergiju imam odavno samo sto nekad je nema mesecima pa se pojavi itd.lekari nisu ustanovili na sta sam alergicna

doc. dr. sc. Tomislav Baudoin

Vjerojatno to je alergija, ali moguće da su te promjene vezane uz dijabetes. Svakako se savjetujte s dijabetologom i dermatologom koji se bavi promjenama kože u dijabetičara.