Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

natečeni kapci

candy

Poštovani doktore,
ujutro kad se probudim kapci mi budu otečeni.To se ne događa baš svako jutro,ali se svako malo ponavlja.Pa me zanima s čim bi to moglo biti povezano?Još bi napomenula da imam "proljetnu" alergiju.Imam 16 god.Unaprijed hvala.

Darko Richter, dr. med.

Prije bilo kakvog daljnjeg razgovora, idi u dom zdravlja da ti učine pretragu prve jutarnje mokraće i odrede proteine u mokraći.. Ovo bi mogla biti i alergija, ali i nefrotski sindrom. Zato bih,osim pregleda urina, još bih dao izmjeriti krvni tlak, i u krvi pogledati vrijednosti uree, kraetinina, proteina i eleltroforeze proteina.