Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Tablete za alergiju

123zorica

Postovano dr Imam kronicnu urtikariju vec 3-4godina mnogi alergotestovi nisu nista otkrili .Ukupni IgE je uvjek oko 6 .Onda sam pocela da pijem Desloratidin5mg svaku vece (Jos pijem bisoprolol i pantroprazol20mg )Urtikarija se smanjila Hvala bogu Ali su mi se povecali parametri za jetru Prosle godine jedan je bio 51 sad je 71 mislim da je alt. moj dr kaze da je to vjerojatno od tableta Da treba da promjenim ili da ne pijem vise Pa onda Kontrolle Molim bas Koje bi tablete mogla da zamjenim za alergiju Cekam Termin kod alergiologa Ali dugo traje Ne bi prestala da ih pijem ako ne moram Jer su mi pomoglo za urtikariju

Darko Richter, dr. med.

Gledajte, doktor koji vam je rekao da je ALT povišen od te i te tablete, neka vam je oduzme, i da neku drugu. Ja mislim da ALT može biti povišen i od mnogo drugih stvari.

123zorica

Hvala vam na odgovor poviseni sumi ggf. ili ggü. nesto tako Smanjit cu , bar cu Pokusajte piti tablete na svakidrugi dan Pa na treck Dorne oder opet na kontrolu Jer sam se za jednu godinu ugoila preko 10kg moram i na Tomé da radim da to regulisem Jos jednom hvala

Darko Richter, dr. med.

ALT, a osobito GGT mogu biti povišeni od masne hrane.