Atopijski dermatitis

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Dermatitis kao posljedica alergije?

mile1980

Poštovani,

prije nekih 2 tjedna dobio sam crvene flekice na jednom dijelu vrata. nikako da prođu
mislim da je to posljedica rekacije na omekšivač ali nisam siguran.
na drugim dijelovima tijela nema reakcije.
svu odjeću sam ponovo isprao jedino možda kaput ispod kojeg su bile majice koje su prane omekšivačem pa mi je zato samo vrat inficiran.
da li je dovoljno mazati bepanthen kremom? koje je vaše mišljenje?

inače imam i seboreični dermatitis ali to držim po kontrolom pravilnom prehranom pa mi je crvenilo minimalno ili ga nema.

Pozdrav,

Unaprijed hvala na odgovoru

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne mogu Vam reći točno o čemu je riječ. Ako Bepanthen ne pomogne, javite se liječniku.