Atopijski dermatitis

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Enterosgel

slavkoko

Poštovani, otac sam sedmogodišnjeg dječaka. Prije 5 godina su dijagnosticirali AD...koristili smo razne terapije. Pročitao sam o Enteros gelu...možete mi odgovoriti može li dijete od 7 godina koristiti gel i koliko dugo ga smije koristiti? Hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vaše dijete može koristiti Enterosgel. Ukoliko je učinkovit, može se koristiti i duže vrijeme (više mjeseci). Možete ga kombinirati i s drugim metodama liječenja bez ograničenja.