Atopijski dermatitis

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Mogucnosti izlecenja

Goran

Stovani,cinjenica je da je ad za sada neizleciv.Interesuje me da li postoje mogucnosti da nekakav genetki inzinjering u buducnosti omoguci lecenje ad-a?

dr. Krešimir Kostović

Vaša konstatacija da je AD za sada neizlječiv je točna. Od genetskog inžinjeringa se u medicini općenito mnogo očekuje. Mislim da je u budućnosti moguće da će pomoći i kod AD, ali je sigurno da to neće biti u bliskoj budućnosti (sljedećih 5 godina).