Atopijski dermatitis

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Osip na prstima šake

Zdravo, trenutno imam čudan osip na prstima šake. Inače to mi se dosad pojavljivalo već nekoliko puta, traje nekoliko dana i prođe. Na prstima imam crvene tačke koje su babubrene. Ujutro me to jako svrbi i boli, dok se tokom dana manje više povuče. Također na dodir me boli. O čemu je riječ? Hvala lijepo.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Kod vas se bez pregleda ne može reći o čemu je riječ.

Ika1994

Pozdrav, vec dva dana imam neke tackice po sakama, i pocelu su svrbe. U obliku su sitnih bubuljica, nisu gnojave. Neke su crvene neke su bele.ne bas svaka ali poneka koja je veca ima i crnu tackicu. Ako mozete da mi kazete sta bih to moglo da bude, i da li ima neka krema za mazanje. Hvala!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na temelju ovoga opisa, ne može se ništa zaključiti.