Atopijski dermatitis

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

par pitanja!

ante

dobra vecer , zamolio bih vas ako mi mozete odgovorit dali opadanje kose usljed pojave fleka po glavi, nepostojanje obrva i skoro potpuno neimanje dlaka po tijelu, osim kose, zatim loš stanje zubi i njihova rasklimanost i bubrežni kamenac, može biti povezano... ako da zamoli bih vas da mi kažete nešto o tome!!!! Te dali može imati ikakve veze s černobilskom katastrofom, jer dotična osoba je rođena 2 dana nakon katastrofe!!
zahvaljujem unaprijed

dr. Krešimir Kostović

U principu takve promjene nemaju veze s zubima i bubrezima (ako se radi o gotovo potpunom gubitku kose i dlaka). S Černobilskom katastrofom nema nikakve veze, osim ako osoba nije rođena u Černobilu kada se to dogodilo.