Erekcijska disfunkcija

bez spolnih odnosa

mirka

u braku sam 4 god ide 5,ali sa suprugom nemam nikakav fizicki kontakt ,iz tog razloga sto se njemu jednostavno ne digne penis da bi mogao ostvarit spolni odnos bilo kakav. zato vas molim za pomoc jer vec ludim i svakakve lude misli mi padaju napamet a jedna je da vjerojatno ima drugu zenu sa kojom ima sex.odnose.

Neven Kapun, dr. med.

Vaš suprug vjerojatnije ima problem sa erekcijom, nego što ima drugu ženu. Pokušajte s njim razgovarati. Pitajte ga da li ima s tim problem od prije ... Da li ima noćne erekcije??? Ima li želju ... Masturbira li ... Da li mu se ikad digao...

Pa se javite

dr. Kapun