Erekcijska disfunkcija

Problem

Lolica

postovani,

moj problem je sljedeci. naime, mislim da puno cura bi zeljelo sto duzi sex ali ja stvarno ne mogu puno. moj decki nema problema sa erekcijom ali ima sa svrsavanjem (izvinite na izrazu ali neznam strucni naziv za to). potrebno mu je vise od 60 minuta da svrsi ponekad i duze. ima li pomoci za "ovaj problemcic". razgovarali smo o tome, rekao mi je da ima nekada svrab iz kanala pijenisa ali rezultati brisa iz uretre su mu uredu.
mozete mi dati neki savjet u vezi svoga djecka. moze li da se "izljeci".

hvala
Lolica

Neven Kapun, dr. med.

To je problem. Moj savjet je da nakon određenog vremena 10-15 minuta ili kad doživite orgazam, pokušate ejakulaciju isprovocirati na neki drugi način npr. masturbacijom ili oralnim seksom. Dajte mu do znanja da je predug odnos za vas bolan i pokušajte mu pomoći da svrši na drugi način. Ukoliko ne bi došlo s vremenom do poboljšanja preporučam pregled kod urologa ili psihoterapeuta.