Erekcijska disfunkcija

Levitra i problemi u erekciji.

ultimo

Imam 27 godina i deshava i dijagnosticiarn mi je nebakterijski prostatis prije 3 godine i sto mi je uveliko se odrazilo na seksualni zivot.
Spermiogram nalaz mi je bio ok, pijem chajeve kada god stignem. Sa novom partnericom imam drugu vrstu problema. Nije mi se to prije deshavalo.
Vrlo lako postignem erekciju na u bilo kojem psihofizickom stanju ali je tesko odrzim pa sam pocheo da uzimem Levitru koja mi uveliko pomaze.
U kondiciji sam i mogu da uzivam u odnosu koji traje i preko sat vremena i vise ali mi se deshava problem da nemogu da svrsim zajedno sa partnerkom.
Odavno sam primjetio da su mi epidimisi na jednom testisu pretrpili neke prehlade i da imaju manje otvrdine i to me nekad zaboli prilikom odnosa , i uspjevam da svrsim
samo kada sam u uspravnom polozaju i kada se sam samozadovoljim, to mi dosta negativno utice na moju partnerku. Uradio sam neke vrste nalaze na hlamidiju, i ostale bakterije to nemam, imam uvecan i ponekad bolne epidimse i deshava mi se bol nekad dok mokrim sto su neki standardni simptomi prostatisa. Levitra mi dosta pomaze premda mi chesto i ne treba, ali kada je uzmem odnosi traju cjelu noc i onda obicno mi je tesko smiriti krupne otkucaje srce poslije toga i zaspatti jer vrlo sporo svrsavam.

Svi ljudi koji su imali ili imaju slicne probleme, zamolio vih Vas za bilo koji savjet, ako treba jos neki nalaz da uradi, urolog moj mi je predlozio Cialis premda mislim da ako mi je i levitra dovoljna sto bih uzimao Cialis, bilo koji savjet je dobro dosao.

Unapred zahvalan.

Antun Gršković, dr. med.

Potreba za određenim položajem, određenom situacijom, predigrom, muzikom ili slično smatra se varijacijama "normalnih" spolnih odnosa...
Inače stanje koje vi imate mogli bismo nazvati anorgazmija no vi ipak navodite da postižete orgazam u određenom položaju itd...Općenito se smatra da je anorgazmija psihološkog porijekla, a u rijetkim slučajevima može biti uzrokovana nekim lijekovima, traumom zdjelice ili operacijama u genitalnom području te šečernom ili neurološkim bolestima.
S obzirom na bolove i otvrdnuće u području nadsjemenika preporučam pregled urologa uz preporuku da učinite nalaz kompletne krvne slike, biokemijskih nalaza, urina, UK,bris uretre, ejakulat i urin na acidorezistentne bacile te ejakulat i urin na biološki pokus za Myc. tuberculosis te naravno UTZ testisa.