Genitalne bradavice

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Kvržica na penisu

Nikolanikolanikola

Poštovani, pre oko mesec dana mi se pojavila kvržica na penisu u obliku potkožne bubuljice. Tvrda na dodir, nalazi se unutrasnje strane kože penisa. Pomeranjem koze, pomera se i sama kvržica, dakle nije “zalepljena” na penis. Da li mi možete reci o čemu je reč?

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, nema potrebe da pišete poruke u dva foruma. Odgovor je u drugom forumu.

Poštovani,
Imam crne prištiće na penisu. Da li je to nešto opasno i kako riješiti?

Hvala

Ante Perica, dr. med.

Poštovani gospodine tamna kvržica na spolovilu može ukazivati na nekoliko dijagnoza od opasnog madeža do genitalnih bradavica popularno nazvanih kondilomi. Za postavljanje prave dijagnoze morate se javiti nadležnom dermatologu.