Ne-Hodgkinov limfom

Kvrzica na preponi

cruce

Lijep pozdrav

Prije nekoliko dana napipala sam u lijevoj preponi tvrdu kvrzicu promjera oko 1 cm. Ne boli, nema nikakvu posebnu boju za razliku od ostatka koze na tijelu, na dodir je tvrda i ne moze se pomjerati. Pojavi kvrzice prethodilo je nekoliko dana oštra bol s desne strane ispod rebara te umor. Takodjer sam mjesec dana prije pojave imala prehladu koja je prosla, ali je ostao kasalj. Ima li to sve skupa ikakve veze i trebam li se zabrinuti te trebam li posjetiti lijecnika?
Hvala Vam na svemu

Pozdrav

Prof. dr. sc. Igor Aurer, dr. med.

Draga Cruce,

Vaš smetnje navjerojatnije nisu povezane. Ako kvržica ne bude dalje rasla, ne trebate se brinuti. Ukoliko se nastavi povećavati, javite se svom liječniku obiteljske medicine.

Puno pozdrava.