Psorijaza

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Genitalna psorijaza ili nesto drugo

Korisnik290897

Znaci vec duze vremena imam problema s kozom na mosnjama, u pocetku me je dosta svrbilo a od proslog ljeta pocela mi se sirit ruzicasto crvena fleka koja je vec postala poprilicno velika, misleci da je od cesanja nisam vodio veliku brigu al sad sam vec podosta zabrinut. Izgledom lici najvise na neku vrstu psorijaze i stoji u predjelu genitalija izmedu mosnji i samog spolovila.
U pocetku sam koristio prirodna ulja poput kokosovog i ricinusovog a sad sam poceo koristiti bepanderm kremu. Da li znate o cemu se moze raditi i ima li kakve pomoci.

Krešimir Musa, dr. med.

Vaš opis imponira kao da se radi o gljivičnoj infekciji u genitalnoj regiji. Pokušajte s loklanim antimikotikom (klotrimazol ili mikonazol) 2xdnevno tijekom 10-ak dana.