HRABRI - forum za zaštitu djece

Savjetodavna linija, za djecu

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

Zlostavljanje fizicki, prijetnje, loše roditeljstvo

Marcela6060

Nemam se kome obratiti a bojim se za sebe. Imam 14 godina. Živim sa samohranom majkom kojoj uopće nisam bitna. Tuče me svaki dan i nije joj stalo do toga kako ću se ja osjećati već što će susjedi misliti o nama. Kad joj zaprijetim da ću sve reći susjedima ona me počne tući i prijeti da će me ubiti s nožem. Ponaša se kao da nije normalna. Vrijeđa me i govori da sam glupača ako se brinem za svog psa jer mu nije dobro i prijeti na će nas oboje izbaciti van jer je u mojoj sobi. A ja nemam nikog drugog osim tog psa, tko me zapravo voli. Svaki dan plačem i molim se da se unormali jer ne mogu živjeti s njom više. Stalno je živčana. U svome je svijetu. Razgovara na mobitel, nalazi se s dečkom, a ja ju ne zanimam, ja sam zapuštena. Redovito me udara i prijeti mi, a gledajući drugu djecu s normalnim roditeljima sve više zaključujem - pa hej, moja mama je za psihijatriju! Ima li nekih načina da se maknem od nje? Ne znam. Bila bih jako zahvalna na odgovoru i hvala što ste tu za nas.. <3

Savjetodavna linija, za djecu

Draga Marcela,

hvala ti na javljanju forumu Hrabrog telefona.
Budući da si nam se javila i putem e-maila, odgovor ti šaljemo tim putem!

Lijep pozdrav,

tvoj Hrabri telefon